BURNOS SKALAV. PRIEM. ASTERA PARODONT ACTIVE 300ML | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

0 Atsiliepimai

BURNOS SKALAV. PRIEM. ASTERA PARODONT ACTIVE 300ML

3,32€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Parodont burnos skalavimo skystis Active 300ml Skirtas ypač sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų valymui ir gaiviam burnos kvapui.Aliuminio laktato, natrio fluorido ir chlorheksidino derinys veikia sutraukiančiai, mažina dantenų kraujavimą, malšina audinių uždegimą, valo dantų apnašas, stiprina dantenas ir sutvirtina dantų emalį. Mėtų ir eukaliptų aromatas ilgam atgaivina burnos kvapą. Naudojimas.Skysčio kiekiu, telpančiu ...
Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Parodont burnos skalavimo skystis Active 300ml Skirtas ypač sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų valymui ir gaiviam burnos kvapui.Aliuminio laktato, natrio fluorido ir chlorheksidino derinys veikia sutraukiančiai, mažina dantenų kraujavimą, malšina audinių uždegimą, valo dantų apnašas, stiprina dantenas ir sutvirtina dantų emalį. Mėtų ir eukaliptų aromatas ilgam atgaivina burnos kvapą. Naudojimas.Skysčio kiekiu, telpančiu į dangtelį, skalaukite burną apie 1 minutę. Perspėjimas.Nenurykite!Nerekomenduojama vaikams iki 7 metų.

Peržiūrėta 19 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas