D-LAB Nutricosmetics - Maisto papildas Kolagenas “Absolu de Collagène”, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

D-LAB Nutricosmetics - “Absolu de Collagène” Kolagenas, N84

Prekės ženklas: D-LAB NUTRICOSMETICS

28,95€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

D-LAB Nutricosmetics – maisto papildas kolagenas „Absolu de Collagène”Kolagenas – baltymas, kuris natūraliai susiformavęs žmogaus kūne. Jis atsakingas už odos ir jungiamųjų audinių stangrinimą. Nuo 25 metų amžiaus kolageno gamyba pradeda lėtėti ir atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Siekdama veiksmingai ir tikslingai kovoti su raukšlių formavimu, D-Lab savo formulėse naudoja išskirtinės ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

D-LAB Nutricosmetics – maisto papildas kolagenas „Absolu de Collagène”Kolagenas – baltymas, kuris natūraliai susiformavęs žmogaus kūne. Jis atsakingas už odos ir jungiamųjų audinių stangrinimą. Nuo 25 metų amžiaus kolageno gamyba pradeda lėtėti ir atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Siekdama veiksmingai ir tikslingai kovoti su raukšlių formavimu, D-Lab savo formulėse naudoja išskirtinės kokybės ingredientus: 94 % jūrinio kolageno, legiruoto su 6 % elastino pluoštu, proporcingai atsižvelgiant į mūsų odos komponentus. Biologiškai prieinamas organizmams, kurie efektyviai absorbuoja ir giliai įsiskverbia į audinius, siekiant sumažinti raukšles ir tokiu būdu sutvirtinti odą.Šio maisto papildo veiksmingumas kovojant su raukšlėmis ar siekiant pridrėkinti odą yra įrodytas klinikiniais tyrimais: per pirmąjį programos mėnesį atsatytas odos drėgmės balansas; atsparumas išoriniams veiksniams.Rezultatai:– Giliųjų raukšlių sumažėjimas per pirmąjį programos mėnesį;– Atstatytas odos drėgmės balansas;– Atsparumas išoriniams veiksniams.Ši formulė jums, jei:– Jūsų oda yra lengvai pažeidžiama, plona;– Gilios raukšlės akių srityje;– Norite imtis prevencinių veiksmų, siekiant užkirsti kelią raukšlių atsiradimui ir/ar jų mažinimui;– Jūsų oda suglebusi, ypač akių zonoje, kamuoja užkritę vokai, ar netolygi apatinės veido dalies oda;– Jūs turite brandžią odą.Talpa ir vartojimas. Pakuotėje (buteliuke) yra 84 kapsulės, grynasis kiekis 68,9 g. Vartoti 3 – 4 kapsules per dieną. Rekomenduojamas kursas – 28 dienos. Rekomenduojama vartoti ne mažiau nei 3 mėnesius. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Įspėjimai ir alergijos. Be šalutinio poveikio. Tinka nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims.Sudėtyje yra jūrinio kolageno bei žuvų pėdsakų.4 tabletėse yra: RMV*, %Patentuotas jūrinis kolagenas 2 g -Iš kurio jūrinio kolageno 1,88 g -Iš kurio elastino 112 mg -Ingredients: CollactiveTM (2 g) : Collagen hydrolysates (1.88 g), Elastin oligopeptides (112 mg) – Anticaking agent : Rice starch – Coating: Hydroxypropylmethylcellulose, Microcrystalline cellulose, Stearic acid – Anticaking agent: Magnesium stearate.

Peržiūrėta 27 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas