-35%
D-LAB Nutricosmetics– Hialurono Rūgštis  ,, Absolu Hyaluronique“, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

D-LAB Nutricosmetics– Hialurono Rūgštis ,, Absolu Hyaluronique“, N1

Prekės ženklas: D-LAB NUTRICOSMETICS

43,95€ 28,57€

(Taupymas 15,38€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

D-LAB Nutricosmetics – hialurono rūgšties „Absolu Hyaluronique“ maisto papildas
Natūraliai organizmo sintezuojama hialurono rūgštis yra pagrindinis odos komponentas, turintis savybę atsinaujinti. Būtent dėl šios priežasties oda yra elastinga ir lygi. Jis turi stiprią drėkinamąją galią, nes vandenyje savo svorį viršija net tūkstantį kartų. Maždaug nuo 25 metų organizmas parranda gebėjimą ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

D-LAB Nutricosmetics – hialurono rūgšties „Absolu Hyaluronique“ maisto papildas
Natūraliai organizmo sintezuojama hialurono rūgštis yra pagrindinis odos komponentas, turintis savybę atsinaujinti. Būtent dėl šios priežasties oda yra elastinga ir lygi. Jis turi stiprią drėkinamąją galią, nes vandenyje savo svorį viršija net tūkstantį kartų. Maždaug nuo 25 metų organizmas parranda gebėjimą sintezuoti. Dėl to oda tampa dehidratuota, praranda elastingumą, pradeda formuotis smulkios linijos bei raukšlės.
D-LAB preparatai pasižymi natūraliai fermentuota hialurono rūgštimi, kuri yra lengvai biologiškai prieinama dėl savo molekulinės masės . Lengvai prisitaikęs prie organizmo, jis giliai įsiskverbia į giliausius odos audinius, užtikrindamas nuolatinę odos drėgmę.
Ši formulė jums tinka, jei:
• Jūsų oda sausa ir praradusi stangrumą
• Jūsų oda linkusi raukšlėtis, ypač akių zonoje
• Jūsų oda atrodo pavargusi ar brandi.
Talpa ir vartojimas: pakuotėje (buteliuke) yra 56 kapsulės. Vartoti po 2 kapsules per dieną. Rekomenduojamas kursas – 28 dienos. Rekomenduojama vartoti bent 2 mėnesius. Galima vartoti ir ilgiau, atsižvelgiant į poreikius.
Įspėjimai ir alergijos. Be šalutinio poveikio. Be kontraindikacijų. Tinka nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims.
1 kapsulėje yra: RMV*, %
Hialurono rūgštis 200 mg -
RMV* - referencinė maistinė vertė
Ingredients: Hyaluronic acid (200 mg) – Vegetable capsule: Hydroxypropylmethylcellulose – Anticaking agent: rice starch.

Peržiūrėta 26 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas