NOUGHTY Blondie Lock šampūnas šviesiai dažyt. plauk. su ramun./citrinų ekstr., 250 ml, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOUGHTY Blondie Lock šampūnas šviesiai dažyt. plauk. su ramun./citrinų ekstr., 250 ml, N1

9,79€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

NOUGHTY šviesiai dažytų plaukų šampūnas "Blondie Lock", 250 ml
97% natūralių žaliavų pagrindu pagamintas šampūnas sustiprina ir atgaivina šviesių ar šviesiai dažytų plaukų spalvą, suteikia plaukams spindesio, ryškumo. Pridėk brangakmenį į savo karūną. Pagyvink ir nušviesk kambarį, suteik ryškumo savo šviesiems ar šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams. Praturtinta citrinų, ramunėlių ir ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

NOUGHTY šviesiai dažytų plaukų šampūnas "Blondie Lock", 250 ml
97% natūralių žaliavų pagrindu pagamintas šampūnas sustiprina ir atgaivina šviesių ar šviesiai dažytų plaukų spalvą, suteikia plaukams spindesio, ryškumo. Pridėk brangakmenį į savo karūną. Pagyvink ir nušviesk kambarį, suteik ryškumo savo šviesiems ar šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams. Praturtinta citrinų, ramunėlių ir rabarbarų ekstraktais, kurie suteikia plaukams ryškumo ir spindesio, bei juos sustiprina ir atgaivina. Būti blondine visada smagu!
NOUGHTY šviesiai dažytų plaukų šampūno "Blondie Lock" sudėtis
Kupinas gerųjų medžiagų:
11 amino rūgščių mišinys - sustiprina ir pagyvina šviesių plaukų spalvą.
Ramunėlės - tradiciškai buvo naudojamos paryškinti šviesių ar šviesiai rudų plaukų spalvą. Laikui bėgant, tai gali pašviesti plaukus. Ramunėlės ne tik raminančiai veikia, bet ir sustiprina bei atgaivina išorinį plauko sluoksnį. Jos taip pat sumažina žalą, kurią sukelia šiurkštaus poveikio plovikliai, plaukų formavimo prietaisai ar aplinka.
Rabarbaro šaknis - tradiciškai naudojama paversti pilką pelytę prašmatnia blondine... Pažabojus rabarbarų šaknų šviesinamąją galią ir ją sustiprinus citrusų ekstraktais (šiuo atveju citrinos), galima ne tik efektingai pašviesinti plaukus, bet ir suteikti jiems ryškumo bei blizgesio.
Citrina - gerai žinoma plaukų šviesinimo priemonė ir "saulės bučinio"efekto sukėlėja. Be to, citrinų rūgštis, esanti citrinų sultyse, yra puikus plaukų ploviklis.
Kasija (Kininis cinamonas) - šviesūs ar pašviesinti plaukai ne tik nuostabiai blizga, bet ir įgauna aukso geltonumo atspalvį. Teigiama, kad jos eterinis aliejus taip pat "stiprina plaukų šaknis". Kasija šildo ir stimuliuoja, turi antibakterinių ir priešgrybelinių savybių.
NOUGHTY šviesiai dažytų plaukų šampūno "Blondie Lock" naudojimas
Įtrinti šampūno į drėgnus plaukus ir masažuoti, kol atsiras lengvų lyg pūkas putų. Norint, kad jų būtų daugiau, šampūną reikėtų praskiesti didesniu vandens kiekiu. Prireikus, procedūrą pakartoti. Maksimaliam efektui pasiekti procedūrą baikite su Noughty šviesiai dažytų plaukų kondicionieriumi.
NOUGHTY šviesiai dažytų plaukų šampūno "Blondie Lock" papildoma informacija
Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų. Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais. Draugiškas vegetarams ir veganams. Perdirbimas - mes tikime karma: už gerą atlyginama geru.

Peržiūrėta 26 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas