NOUGHTY Detox Dynamo 2in1 šampūnas-kondicion. su pipirmėtės/rūgšt. ekstr., 250 ml, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOUGHTY Detox Dynamo 2in1 šampūnas-kondicion. su pipirmėtės/rūgšt. ekstr., 250 ml, N1

Prekė išparduota

Detoksikuojantis šampūnas ir kondicionierius NOUGHTY "Detox Dynamo 2 in 1", 250 ml
Išeik ir susikauk su „Detox Dynamo" - 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintu mūsų šampūnu ir kondicionieriumi viename, kuris šalina aplinkos nešvarumus ir kitų plaukų priežiūros priemonių likučius. Detoksikuojantys pipirmėčių ir rūgštynių lapų ekstraktai švelniai valo ir drėkina ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Detoksikuojantis šampūnas ir kondicionierius NOUGHTY "Detox Dynamo 2 in 1", 250 ml
Išeik ir susikauk su „Detox Dynamo" - 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintu mūsų šampūnu ir kondicionieriumi viename, kuris šalina aplinkos nešvarumus ir kitų plaukų priežiūros priemonių likučius. Detoksikuojantys pipirmėčių ir rūgštynių lapų ekstraktai švelniai valo ir drėkina plaukus bei pašalina juose susikaupusius nešvarumus. Plaukai tampa lengvi, švarūs ir gaivūs. Idealiai tinka visai šeimai. Išeik ir nugalėk!
Kupinas gerųjų medžiagų:
Pipirmėčių ekstraktai - padeda valyti ir drėkinti plaukus, pašalina susidariusius toksinus paliekant plaukus atjaunėjusius.
Rugštynių ekstraktai - puikiai prisideda prie plaukų kuriems reikalinga detoksikacija valymo ir drėkinimo. Giliai valo užsikimšusias galvos odos poras. Cukriniuose runkeliuose esnatys cukrūs, mineralai ir betaninas puikiai kondicionuoja plaukus.
Agurkų ekstraktai - drėkina ir ramina odą. Gausūs vitaminų, polifenolių, polisacharidų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų.
Burokėlių ekstraktai - antioksidantas, kondicionuoja galvos odą, gali padėti išvengti plaukų slinkimo.
Aliejinė moringa - plaukai tampa lengviau suvaldomi ir lengviau šukuojami. Suteikia plaukams spindėjimo ir blizgesio. Stiprina plaukų šaknis. Maitina silpnus ir pažeistus plaukus - jie tampa gyvybingesni.
Detoksikuojančio šampūno ir kondicionieriaus NOUGHTY "Detox Dynamo 2 in 1" naudojimas
Įtrinti šampūno į drėgnus plaukus ir masažuoti, kol atsiras lengvų lyg pūkas putų. Norint, kad jų būtų daugiau, šampūną reikėtų praskiesti didesniu vandens kiekiu. Prireikus, procedūrą pakartoti.
Detoksikuojančio šampūno ir kondicionieriaus NOUGHTY "Detox Dynamo 2 in 1" papildoma informacija
Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų. Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais. Draugiškas vegetarams ir veganams. Perdirbimas - mes tikime karma,: už gerą atlyginama geru.

Peržiūrėta 30 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas