-40%
NOUGHTY To The Rescue kaukė drėkin. pažeist./pasišiauš. plauk., 300 ml, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOUGHTY To The Rescue kaukė drėkin. pažeist./pasišiauš. plauk., 300 ml, N1

12,89€ 7,73€

(Taupymas 5,16€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Drėkinanti kaukė pažeistiems plaukams NOUGHTY "To The Rescue", 300 ml
Štai gelbėjimo užtaisas nelaimėje atsidūrusiems plaukams! Visos gerosios savybės, kurios nesikaupia ir neapsunkina - viskas, ko reikia plaukams. Praturtinta maitinančiu saldžiųjų migdolų aliejumi, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčiais juodųjų avižų ekstraktais ir vitaminų kupinu arganų aliejumi, kuris padeda atkurti ir transformuoti pažeistus ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Drėkinanti kaukė pažeistiems plaukams NOUGHTY "To The Rescue", 300 ml
Štai gelbėjimo užtaisas nelaimėje atsidūrusiems plaukams! Visos gerosios savybės, kurios nesikaupia ir neapsunkina - viskas, ko reikia plaukams. Praturtinta maitinančiu saldžiųjų migdolų aliejumi, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčiais juodųjų avižų ekstraktais ir vitaminų kupinu arganų aliejumi, kuris padeda atkurti ir transformuoti pažeistus bei pasišiaususius plaukus. Tai tavo riteris švytinčiais šarvais!
Kupinas gerųjų medžiagų:
Juodosios avižos - labai vertinamos dėl puikaus odos ir plaukų drėkinimo. Sulaiko drėgmę plaukuose, atstato plaukų ir odos paviršiaus struktūros pažeidimus, lengvina iššukavimą ir didina blizgesį.
Arganų aliejus - maitina plaukus ir suteikia jiems elastingumo, glotnumo ir blizgesio. Didelis vitamino E kiekis, kuris padeda plaukams augti ir išlikti sveikiems.
Saldžiųjų migdolų aliejus - didelis vitaminų A, B, D ir E kiekis. Padeda sustiprinti pažeistus ir pavargusius plaukus. Puikiai maitina ne tik plauko stiebą, bet ir šaknį.
Kokosų aliejus - vitaminai ir eterinės riebalų rūgštys, natūraliai randamos kokosų aliejuje, puikiai maitina galvos odą ir stiprina plaukus.
Saulėgrąžų sėklų ekstraktas - jame gausu nepakeičiamų riebalų rūgščių, ypač Omega-6 riebiųjų rūgščių, kurios natūraliai drėkina plaukus, o taip pat atstato drėgmės balansą visuose plauko sluoksniuose, neleisdamos plaukui išdžiūti ir apsaugodamos jį nuo galiukų skilinėjimo. Taigi, plaukai ne tik gražūs, bet ir sveiki.
Putonių aliejus - padengia plauką apsaugine plėvele, taip sumažindamas drėgmės nuostolius juose.
Lecitinas - sustiprina plauko brajerą, glotnina, atgaivina ir atstato plauko paviršių.
Drėkinančios kaukės pažeistiems plaukams NOUGHTY "To The Rescue" naudojimas
Po plovimo įtrink nemažą kiekį priemonės į drėgnus plaukus. Švelniai šukų pagalba paskirstyk per visą plaukų ilgį. Palik 3-5 min., tuomet išskalauk. Siekiant intensyvesnio poveikio, galima palikti 20 min.
Drėkinančios kaukės pažeistiems plaukams NOUGHTY "To The Rescue" papildoma informacija
Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų.Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais. Draugiškas vegetarams ir veganams.Perdirbimas - mes tikime karma: už gerą atlyginama geru.

Peržiūrėta 30 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas