-40%
NOUGHTY To The Rescue serumas atkur. maitin. pažeist./pasišiauš. plauk., 75 ml, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOUGHTY To The Rescue serumas atkur. maitin. pažeist./pasišiauš. plauk., 75 ml, N1

12,89€ 7,73€

(Taupymas 5,16€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Maitinamasis atkuriamasis serumas NOUGHTY "To The Rescue", 75 ml
Štai gelbėjimo užtaisas nelaimėje atsidūrusiems plaukams! Šis, giliai maitinantis serumas pažeistiems ir pasišiaušusiems plaukams, ne tik atkurs ir pamaitins plaukus, bet ir apsaugos juos nuo išsausėjimo, lūžinėjimo ar galiukų skilinėjimo, suteiks plaukams glotnumo. Sudėtyje gausu saldžiųjų migdolų ir argano aliejų, kurie ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Maitinamasis atkuriamasis serumas NOUGHTY "To The Rescue", 75 ml
Štai gelbėjimo užtaisas nelaimėje atsidūrusiems plaukams! Šis, giliai maitinantis serumas pažeistiems ir pasišiaušusiems plaukams, ne tik atkurs ir pamaitins plaukus, bet ir apsaugos juos nuo išsausėjimo, lūžinėjimo ar galiukų skilinėjimo, suteiks plaukams glotnumo. Sudėtyje gausu saldžiųjų migdolų ir argano aliejų, kurie maitina ir puoselėja plaukus. Padeda apsaugoti plaukus nuo karščio. Tai tavo riteris švytinčiais šarvais!
Maitinamojo atkuriamojo serumo NOUGHTY "To The Rescue" naudojimas
Žirnio didumo kiekį tepk ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, ypač galiukų. Galima naudoti ir ant sausų neklusnių, pasišiaušusių plaukų, norint juos suvaldyti.
Maitinamojo atkuriamojo serumo NOUGHTY "To The Rescue" papildoma informacija
Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų. Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais. DĖMESIO: Spalvos gali skirtis dėl sudėtyje esančių natūraliųjų ekstraktų.

Peržiūrėta 23 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas