bioKALIS 400 mg, 30 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioKALIS 400 mg, 30 pakelių, 30 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

6,59€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

bioKALIS 400 mgMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje tik 100% kalio citratas: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, be sintetinių saldiklių. Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą mineralu - kaliu. Šio produkto sudėtyje esantis kalis yra ORGANINĖS kilmės. Padeda palaikyti ir papildyti trūkstamą kalio kiekį organizme.Kalis ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

bioKALIS 400 mgMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje tik 100% kalio citratas: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, be sintetinių saldiklių. Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą mineralu - kaliu. Šio produkto sudėtyje esantis kalis yra ORGANINĖS kilmės. Padeda palaikyti ir papildyti trūkstamą kalio kiekį organizme.Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdįKalis padeda palaikyti normalią raumenų ir nervų sistemos veiklą.Grynasis kiekis: 30 pakelių x 1,1 g = 33 gTinka ir nėščioms, maitinančioms, vegetarams, veganams.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamajai daliai ir jei yra sutrikusi inkstų veikla. Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.    
Sudedamosios dalys
kalio citrato druska.  1 PAKELYJE YRA:KIEKISRMV*KALIO400 mg20 %*Referencinė maistinė vertė.
Naudojimo būdas
1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (100-150 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite, ištirpinkite ir išgerkite. Suaugusiems vartoti po 1 pakelį, o vaikams nuo 6 iki 14 metų - po 1/2 pakelio per dieną, po valgio.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 38 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas