Privatumo politika

Mes siekiame užtikrinti, kad Jūsų duomenys, kuriuos mums pateikiate, būtų saugūs. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų duomenų ir asmeninės informacijos apsauga atitiktų aukščiausius privatumo apsaugos standartus.

1. Interneto svetainė www.InternetineVaistine.lt (toliau - Tinklalapis) renka duomenis apie Tinklalapio lankytojus ir taip suteikia galimybę Tinklalapio operatoriui įvertinti, koks yra Svetainės naudingumas ir kaip būtų galima ją patobulinti.

2. Tvarkytojas, kuris renka duomenis apie Svetainės lankytojus Svetainėje, yra UAB Panpharmacy vaistinė (toliau vadinama – Bendrove arba mes), įmonės kodas 305921132.

3. Bendrovės adresas: Maišinės k. 1C, Maišinė, LT-21401 Trakų raj.

4. Bendrovė nuolat tobulina svetainę, kad pagerintų jos naudojimą, todėl mes turime žinoti, kokia informacija yra svarbi svetainės lankytojams, kaip dažnai jie lankosi svetainėje, kokius įrenginius ir naršykles naudoja, kokio regiono lankytojai ateina ir kokį turinį mėgsta skaityti.

5. Bendrovė naudoja „Google Analytics“, kuri mums leidžia analizuoti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia „Google Analytics“, apsilankykite „Google“ svetainėje adresu https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800. Bendrovė surinktus duomenis naudoja savo teisiniams interesams, siekdama geriau suprasti Svetainės lankytojų poreikius ir pagerinti paskelbtos informacijos prieinamumą.

6. Svetainę priglobiantis serveris gali įrašyti lankytojo atsiųstas užklausas (naudojamas įrenginys, naršyklė, IP adresas, prieigos data ir laikas). Šioje pastraipoje nurodyti duomenys naudojami techniniais tikslais: siekiant užtikrinti tinkamą Svetainės veikimą ir saugumą bei ištirti galimus saugumo įvykius. Šioje dalyje nurodytų duomenų rinkimo pagrindas yra teisinis duomenų valdytojo interesas užtikrinti techninį Svetainės prieinamumą ir vientisumą.

7. Slapukai yra failai, kuriuose kaupiama informacija, naršyklė juos saugo lankytojo kompiuteryje tokios apimties, kokia nurodyta kompiuterio naršyklės nustatymuose. Individualūs slapukai yra naudojami atrenkant ir pritaikant lankytojui siūlomą informaciją ir reklamas atsižvelgiant į turinio, kurį lankytojas žiūrėjo praeityje, skaičių, tokiu būdu naudodamiesi interneto svetaine lankytojui naršymas bus paprastas, patogus ir personalizuotas. Daugiau informacijos apie slapukus, taip pat apie jų ištrynimą ir tvarkymą galite rasti tinklalapyje www.aboutcookies.org.

8. Svetainėje naudojami slapukai, skirti rinkti vartotojo IP adresą ir naršymo informaciją bei leisti svetainei atsiminti lankytojo pasirinkimą. Slapukai leidžia Bendrovei sekti informacijos srautą Svetainėje ir vartotojų sąveiką su Svetaine - Bendrovė šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei ir Svetainės tobulinimui. Teisinis slapukų naudojimo pagrindas yra teisėtas duomenų valdytojo interesas užtikrinti svetainės funkcionalumą, prieinamumą ir vientisumą.

9. Mes taip pat naudojame rinkodaros slapukus, norėdami stebėti Svetainės lankytojų pažangą. Šių slapukų paskirtis yra teikti skelbimus, kurie yra aktualūs konkrečiam vartotojui, todėl yra vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių skelbimų talpintojams.

10. Lankytojas gali valdyti ir (arba) ištrinti savo pasirinktus slapukus. Daugiau informacijos apie šį procesą galima rasti čia: www.aboutcookies.org. Lankytojas gali ištrinti visus slapukus savo kompiuteryje, o daugumą naršyklių galima nustatyti blokuoti slapukų įterpimą į jo kompiuterį. Lankytojas gali atsisakyti slapukų naršyklės meniu arba https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Norėdami atlikti reikiamus nustatymus, lankytojas turi susipažinti su savo naršyklės taisyklėmis. Jei slapukai bus užblokuoti, lankytojas turės rankiniu būdu koreguoti nustatymus kiekvieną kartą lankydamasis svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

11. Su tinklalapio lankytojų statistika gali susipažinti tik tie Bendrovės darbuotojai, kurie yra atsakingi už tokių duomenų analizę.

12. Svetainėje įdiegtas „Facebook pixel“ įrankis. Šio įrankio tikslas yra pritaikyti turinį ir skelbimus „Facebook“ vartotojams. Norėdami sužinoti daugiau apie „Facebook“ privatumo politiką arba pakeisti reklamavimo nustatymus „Facebook“ platformoje, spustelėkite čia https://www.facebook.com/about/privacy.

13. Jei nenurodyta kitaip, slapukai saugomi tol, kol bus imtasi veiksmų, kokiu tikslu jie renkami ir ištrinami.

14. Jei Bendrovės svetainėje numatyta forumo ar komentarų galimybė, tokiu atveju interneto svetainėje yra saugomi IP adresas ir paties lankytojo pateikti duomenys. Slapukai, kuriuose yra šių duomenų, jūsų patogumui gali būti saugomi vienerius metus, kad nereikėtų kiekvieną kartą perrašyti.

15. Duomenų valdytojas pasilieka teisę bet kada pakeisti šias sąlygas. Svetainės lankytojas įpareigotas savarankiškai patikrinti svetainės turinį, kad galėtų susipažinti su taisyklių pakeitimais.