-35%
bioMAGNESIUM forte 500mg, 20 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioMAGNESIUM forte 500mg, 20 pakelių, 20 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

10,79€ 7,01€

(Taupymas 3,78€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiu mineralu - magniu. Šio produkto sudėtyje yra ORGANINĖS kilmės magnio, kurio žaliava yra išgauta iš Negyvosios jūros vandens.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Milteliai pakeliuose geriamajam tirpalui ruošti, 20 pakeliųMaisto papildas MAGNIO POVEIKIS:Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.Magnis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą.Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir baltymų sintezę.Magnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją.Magnis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Kai reikia daugiau! Tai turbūt vienintelis maisto papildas su tokiu dideliu grynu Magnio kiekiu! Magnis išgautas iš unikalios pasaulio vietos, žemiausiai planetoje esančio taško – Negyvosios jūros. Magnio žaliava patvirtinta Izraelio patentu, sertifikuota pagal griežtus Košerinio ir Halal sertifikato reikalavimus.Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms moterims, veganams ir vegetarams. Grynasis kiekis: 20 pakelių x 3,2 g = 64 gĮspėjimai:Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25° C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Prefiksas “bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį. Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417. 
Sudedamosios dalys
citrinų rūgšties magnio druskos (magnio citratas) (kilmė iš natūralaus Negyvosios jūros vandens), natūrali citrinų kvapioji medžiaga.  Kiekis 200ml/100ml/50ml paruošto tirpaloRMV* 200ml/100ml/50ml paruošto tirpaloMagnio500mg/250mg/125mg133%/66,5%/33,3%*Referencinė maistinė vertė
Naudojimo būdas
Į stiklinę (200ml) įpilti vandens ar sulčių, 1 pakelio turinį išberkite į stiklinę, išmaišykite ir išgerkite rekomenduojamą kiekį. Suaugusiems vartoti 200 ml paruošto tirpalo, vaikams 6-12 metų – 50 ml paruošto tirpalo, vaikams 2-6 metų – 50 ml paruošto tirpalo per dieną, po valgio.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 59 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas