-35%
D-LAB Nutricosmetics – Maisto papildas streso malšinimui Complexe Lacher Prise“, N1 | internetinevaistine.lt
D-LAB Nutricosmetics – Maisto papildas streso malšinimui Complexe Lacher Prise“, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

D-LAB Nutricosmetics – streso malšinimui Complexe Lacher Prise, N56

Prekės ženklas: D-LAB NUTRICOSMETICS

28,95€ 18,82€

(Taupymas 10,13€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

D-LAB Nutricosmetics – maisto papildas stresui malšinti „Complexe Lacher Prise“
„Complexe Lacher Prise“ streso malšinimo kompleksas yra sudarytas iš adaptogeninių veikliųjų medžiagų, vertinamų dėl nervų reguliavimo galios, hormonų kiekio ir imuninės sistemos palaikymo, organizmo atsparumo stresui. Šis adaptogenų kompleksas veikia palaipsniui, kovodamas su žalingu streso poveikiu organizmui, nuramindamas nervinę įtampą ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

D-LAB Nutricosmetics – maisto papildas stresui malšinti „Complexe Lacher Prise“
„Complexe Lacher Prise“ streso malšinimo kompleksas yra sudarytas iš adaptogeninių veikliųjų medžiagų, vertinamų dėl nervų reguliavimo galios, hormonų kiekio ir imuninės sistemos palaikymo, organizmo atsparumo stresui. Šis adaptogenų kompleksas veikia palaipsniui, kovodamas su žalingu streso poveikiu organizmui, nuramindamas nervinę įtampą ir kovodamas su miego sutrikimais.
Pagerina organizmo atsparumą stresui:
– Streso malšinimo kompleksas susideda iš plataus spektro adaptogeninių veikliųjų medžiagų, kurios, kaip žinoma, normalizuoja organizmo funkcijas ir gerina streso suvaldymą;
– Geltonžiedės ešolcijos (Eleutherococcus) ekstraktas, kuri auginama pagal ekologinio ūkininkavimo taisykles, skatina atsipalaidavimą ir padeda sumažinti su stresu susijusius simptomus.
– Gericijus ekstraktas, 4 kartus labiau koncentruotas veikliosiose medžiagose nei visas grybas, žinomas dėl savo naudos stresui suvaldyti, nuovargiui ir nervinei įtampai numalšinti.
Ramaus miego skatinimas:
– Veikliųjų medžiagų reguliavimo kompleksas, nukreiptas į neuro-hormoninę sistemą, kad būtų galima pagerinti miego kokybę ir užtikrinti ramias naktis.
– Kininio citrinvyčio (Schisandra chinensis) ekstraktas padeda kovoti su miego sutrikimais ir skatina gilų, miegą;
– Geltonžiedės ešolcijos (Eleutherococcus) augalas yra 4 kartus labiau koncentruotas nei sausas, žinoma, palengvinantis užmigimą ir skatinantis ramiai miegoti.
Imuninės sistemos apsauga:
– Antimikrobinių savybių turinčios veikliosios medžiagos turi stiprų ir tikslingą poveikį imuninei sistemai. Taip pat gerina natūralią organizmo apsaugą.
– Geltonžiedės ešolcijos (Eleutherococcus) ekstraktas, 4 kartus labiau koncentruotas nei sausas augalas, turi plataus spektro antivirusinį aktyvumą, kuris stiprina ir gerina imuninę apsaugą;
– Shiitake grybo ekstraktas, pasižymi antimikrobinėms savybėms ir stimuliuoja imuninę sistemą;
– Ekologiški „reishi“ grybo vaisiakūniai, išgauti iš „fungus“ grybo, padeda stimuliuoti imuninę sistemą ir palaikyti tinkamą organizmo pusiausvyrą.
Talpa ir vartojimas: vienoje pakuotėje (buteliuke) yra 56 kapsulės (veganiškos kilmės). Vartoti 2 kapsules per dieną, ryte, jeigu dienos metu patiriate įtampą, arba vakare, jeigu norite itin ramaus ir kokybiško miego. Rekomenduojama vartoti 3 mėnesius.
Įspėjimai ir alergijos. Be šalutinio poveikio. Tinka nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi moterims.
2 kapsulėse yra: RMV*, %
Tikrinio blizgučio ekstraktas** 500 mg -
Eleuterokoko ekstraktas** 320 mg -
Gericijaus ekstraktas** 320 mg -
Valgomojo dantenio ekstraktas** 250 mg -
Ešolcijos ekstraktas** 200 mg -
Kininio citrinvyčio ekstraktas** 200 mg -
RMV* - referencinė maistinė vertė
**Džiovinto augalo ekvivalentas
Ingredients (2 gel.) : Eleutherococcus extract 80 mg (EPS1 320 mg); root – Lion mane extract 80 mg (EPS1 320 mg); mushroom – Vegetable capsule : Hydroxypropylmethylcellulose – Escholtzia extract 50 mg (EPS1 200 mg); aerial part – Schisandra chinensis extract 50 mg (EPS1 200 mg); berry – Shiitake extract 50 mg (EPS1 250 mg); mushroom – Reishi extract 50 mg (EPS1 500 mg); mushroom – Anticaking agent: cocoa powder.

Peržiūrėta 64 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas