SPORT&BASIC BIOMAGNIS + BIOKALIS, 14 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA SPORT&BASIC BIOMAGNIS + BIOKALIS, 14 pakelių, 14 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

10,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

SPORT&BASIC bioMagnis + bioKalisMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 14 pakeliųMaisto papildasMilteliai elektrolitiniam tirpalui ruošti, prisotinti mineralais (Magniu, Kaliu, Cinku), druskomis (Natrio, Magnio, Kalio ir Cinko citratais) ir vitaminu C Jūsų puikiai savijautai ne tik sporto metu, bet ir intensyviai dirbant, poilsiaujant ar mokantis. Padėsite ne tik raumenims1, bet ir energijai2, imuninei ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

SPORT&BASIC bioMagnis + bioKalisMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 14 pakeliųMaisto papildasMilteliai elektrolitiniam tirpalui ruošti, prisotinti mineralais (Magniu, Kaliu, Cinku), druskomis (Natrio, Magnio, Kalio ir Cinko citratais) ir vitaminu C Jūsų puikiai savijautai ne tik sporto metu, bet ir intensyviai dirbant, poilsiaujant ar mokantis. Padėsite ne tik raumenims1, bet ir energijai2, imuninei sistemai3, baltymų sintezei4, rūgštinei-bazinei apykaitai5.Magnis ir Kalis padeda palaikyti normalią raumenų funkcijąMagnis ir Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, mažinti pavargimo jausmą ir nuovargįCinkas ir Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veikląMagnis ir cinkas padeda palaikyti normalią baltymų sintezęCinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę, angliavandenių ir riebalų rūgščių apykaitą Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, palaikyti normalią kaulų ir dantų būklęMagnis, Kalis ir Vitaminas C padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą Sudėtyje nėra konservantų, stabilizatorių, kvapiųjų medžiagų,  saldiklių ar dažiklių. Gamintojas yra sertifikuotas pagal pasaulinį maisto saugos standartą. Magnio žaliavos unikalumas patvirtintas Pasauliniu ir Izraelio patentais, Izraelio sveikatos ministerijos, kokybė atitinka aukščiausius košerinio ir chalalinio sertifikatų reikalavimus. Grynasis kiekis: 14 pakelių x 5,2 g = 72,8 g Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamosioms dalims.Gali vartoti ir nėščiosios, maitinančios, vegetarai ir veganai. Maisto papildas.Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 C temperatūroje. Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.
Sudedamosios dalys
Natrio citratas, Kalio citratas, Citrinų rūgšties magnio druskos (magnio citratas) (natūralios kilmės iš Negyvosios jūros), Natrio karbonatas, Džiovintų plikųjų malpigijų (acerola) ekstraktas (lot. Malpighia glabra L.), Cinko citratas. Pakelyje yra:Kiekis 1 pakelyjeRMV*Natrio300 mg-Kalio300 mg15 %Magnio300 mg80 %Džiovintosios plikosios malpigijos (acerola),iš jų vitamino C250 mg40 mg-50 %Cinko5 mg50 %*Referencinė maistinė vert
Naudojimo būdas
1 pakelio miltelius išmaišyti 500 ml geriamajame vandenyje ir gautą tirpalą gurkšnoti treniruotės (fizinio krūvio) metu ir/arba po treniruotės (fizinio krūvio). Suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų vartoti 1 pakelį per dieną.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamosioms dalims.Gali vartoti ir nėščiosios, maitinančios, vegetarai ir veganai.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 35 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas