Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult, N2 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult, N2

Prekės ženklas: Sanohra

9,25€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Plaukiojimo ir maudymosi vonioje ar duše metu vanduo gali patekti giliai į ausies landą. Tai paaiškėja susilpnėjus klausai.Drėgmė ausies landoje sudrėkina ir joje natūraliai esančią apsauginę sierą, kuri, padedant organizmo šilumai, tampa idealia bakterijų, mikrobų ir grybelių dauginimosi terpe. Tai gali sukelti ausies landos ir ausies būgnelio uždegimus (lot. otitis ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Plaukiojimo ir maudymosi vonioje ar duše metu vanduo gali patekti giliai į ausies landą. Tai paaiškėja susilpnėjus klausai.Drėgmė ausies landoje sudrėkina ir joje natūraliai esančią apsauginę sierą, kuri, padedant organizmo šilumai, tampa idealia bakterijų, mikrobų ir grybelių dauginimosi terpe. Tai gali sukelti ausies landos ir ausies būgnelio uždegimus (lot. otitis externa). Vaikams ir žmonėms, kurių ausų landos yra mažos, tai ypač aktualu.„SANOHRA swim" ausų kištukai apsaugo ausų landas ir būgnelius nuo vandens patekimo.„SANOHRA swim" suaugusiesiems.„SANOHRA swim" vaikams ir suaugusiesiems, turintiems mažas ausų landas.

Naudojimo būdas
Ausų kištukų plaukiojimui Sanohra swim adult naudojimasPerkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Dabar ausies landa yra praplėsta. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi laikydami „SANOHRA swim" kotelį, lengvais sukamaisiais judesiais įkiškite „SANOHRA swim" į ausies landą plokštelėmis į priekį. Tą patį atlikite su kita ausimi.Kaip išimti „SANOHRA swim"?Prieš išimdami šiek tiek pakelkite ausį, kaip aprašyta. Apsauginių ausų priemonių neištraukite staiga, bet išimkite lėtai, lengvais sukamaisiais judesiais.Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Ausies uždegimo, ausies būgnelio pažeidimų ar ventiliacinių vamzdelių naudojimo atvejais prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju.
Gamintojas

Peržiūrėta 50 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas