Ausų kištukai Sanohra Max children, N12 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Ausų kištukai Sanohra Max children, N12

Prekės ženklas: Sanohra

6,25€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

MAKSIMALIAI GARSO IZOLIACIJAIAusų kištukai „SANOHRA max“ sukurti maksimaliai garso izoliacijai: 33 dB (maži) / 37 dB (įprasto dydžio).Putų medžiaga užtikrina puikų komfortą ir optimaliai prisitaiko prie ausies landos.Beveik linijinis garso slėgio sumažinimas per girdimą garso spektrą užtikrina labai sumažintą, bet neiškreiptą muzikos ar triukšmo suvokimą.Ausų kištukai pagaminti iš minkštos, lanksčios putų ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

MAKSIMALIAI GARSO IZOLIACIJAIAusų kištukai „SANOHRA max“ sukurti maksimaliai garso izoliacijai: 33 dB (maži) / 37 dB (įprasto dydžio).Putų medžiaga užtikrina puikų komfortą ir optimaliai prisitaiko prie ausies landos.Beveik linijinis garso slėgio sumažinimas per girdimą garso spektrą užtikrina labai sumažintą, bet neiškreiptą muzikos ar triukšmo suvokimą.Ausų kištukai pagaminti iš minkštos, lanksčios putų medžiagos;Puikiai tinka mažoms ir vidutinėms ausų landoms;Gera triukšmo izoliacija.12 VNT.Ausų kištukų „SANOHRA max“ yra dviejų standartinių dydžių:suaugusiesiems;vaikams nuo 1 metų amžiaus.Suaugusieji, kurių ausų landos yra siauros, turėtų naudoti vaikiško dydžio ausų kištukus, kad nešiojami jie nespaustų.

Naudojimo būdas
1. Ausų kištuką pasukiokite ir paspaudinėkite tarp pirštų taip, kad jis būtų kaip lygus, nesulenktas ritinėlis.2. Kad tinkamai įsikištumėte ausų kištuką, perkelkite ranką per galvą ir švelniai patraukite ausį į viršų ir į išorę. Suspaustą, suapvalintą ausies kištuko galą įkiškite į ausies landą.3. Palaukite, kol ausies kištukas vėl išsiplės ausyje prieš jums patenkant į triukšmo zoną. Ar girdite kokį nors aplinkos triukšmą su klausos apsauga? Jei ne, galite patekti į triukšmo zoną. Jei taip, pakartokite 1-3 veiksmus. Jei garso izoliacija nepakankama, pakeiskite apsauginės klausos priemonės tipą.4. Norėdami išsiimti ausies kištuką, atsargiai jį pasukite ir lėtai ištraukite iš ausies landos, kad niekaip nepažeistumėte ausies būgnelio.
Gamintojas

Peržiūrėta 75 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas