bioKALIS FORTE, 30 pakelių | internetinevaistine.lt
WELLWOMAN N30 dovana
Perkant už daugiau kaip 49€
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioKALIS FORTE, 30 pakelių, 30 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

7,89€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

bioKALIS forte milteliaiMaisto papildasKALIO CITRATAS30 pakelių su milteliais geriamajam tirpalui Sudėtyje tik 100% kalio citratas: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, be saldiklių. KALIS PADEDA PALAIKYTI NORMALŲ/IĄ:kraujospūdįnervų sistemos veikląraumenų veikląSvarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas Milteliai pakeliuose po 2,1g. Grynasis kiekis 30 pakelių x 2,1g = 63g.Įspėjimas: ...

WELLWOMAN N30 dovana
Perkant už daugiau kaip 49€

WELLWOMAN N30 dovana

WELLWOMAN KAPS. N30, N30

Dovanos vertė - Eur 8,19

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

bioKALIS forte milteliaiMaisto papildasKALIO CITRATAS30 pakelių su milteliais geriamajam tirpalui Sudėtyje tik 100% kalio citratas: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, be saldiklių. KALIS PADEDA PALAIKYTI NORMALŲ/IĄ:kraujospūdįnervų sistemos veikląraumenų veikląSvarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas Milteliai pakeliuose po 2,1g. Grynasis kiekis 30 pakelių x 2,1g = 63g.Įspėjimas: Paruoštą produktą laikykite saugiai, kad nepasiektų vaikai.Tinka vegetarams, veganams, nėščiosioms ir maitinančioms Tai – aukštos kokybės, saugus, pagal šiuolaikines technologijas ir mokslo pažangą, Izraelio įmonėje „Gadot Biochemical Ind.“ pagamintas kalio citratas. Gamintojas yra sertifikuotas pagal pasaulinį maisto standartą. Kokybė atitinka aukščiausius Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimus.Miltelių privalumas: Sudėtyje tik aktyviosios medžiagos, nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje! Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 C temperatūroje.Dėmesio! Svarbu saugoti nuo drėgmės! Jei milteliai sukietėjo – jų savybės nepasikeičia, todėl tinka vartoti toliau. Prefiksas „bio“ maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį.Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.

Sudedamosios dalys

kalio citratasPakelyje yraKiekis 100 ml paruošto tirpaloRMV 100 ml paruošto tirpalo*Kalio375 mg18,75%                    *Referencinė maistinė vertė 1 pakelyje – 750 mg kalio. 1 pakelis – 2 dienoms (2 x 375 mg).

Naudojimo būdas
Į stiklinę įpilkite 200 ml vandens ar sulčių, suberkite visą paketėlio turinį. Suplakite arba išmaišykite, kad milteliai būtų tolygiai pasiskirstę skystyje. Suaugusiems išgerti 100 ml paruošto tirpalo per dieną. Likusį tirpalą padėkite į šaldytuvą (2-8 °C).  Suvartokite tirpalą per 48 val. Prieš sekančius vartojimus tirpalą suplakite arba išmaišykite. Viename pakelyje (200 ml paruošto tirpalo) yra 750 mg kalio. Pusėje pakelio (100 ml paruošto tirpalo) yra 375 mg kalio.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 1 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas