-25%
Burnos skalav. skyst. LISTERINE Smart Rinse mėtų sk., 250 ml, Vnt | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Burnos skalav. skyst. LISTERINE Smart Rinse mėtų sk., 250 ml, Vnt

Prekės ženklas: LISTERINE

4,59€ 3,44€

(Taupymas 1,15€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Burnos skalavimo skystis su fluoridu, uogų skonio.LISTERINE SMART RINSE burnos skalavimo skystis su fluoridu, kuris, vartojant dukart per dieną po dantų valymo šepetėliu, padės apsaugoti Jūsų vaiko dantis nuo ėduonies. ■ Sudėtyje yra fluorido, kuris sustiprina dantis ir sumažina ėduonies riziką net iki 40% nei tik valymas šepetėliu. ■ Kovoja ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Burnos skalavimo skystis su fluoridu, uogų skonio.


 


LISTERINE SMART RINSE burnos skalavimo skystis su fluoridu, kuris, vartojant dukart per dieną po dantų valymo šepetėliu, padės apsaugoti Jūsų vaiko dantis nuo ėduonies. ■ Sudėtyje yra fluorido, kuris sustiprina dantis ir sumažina ėduonies riziką net iki 40% nei tik valymas šepetėliu. ■ Kovoja su blogosiomis bakterijomis - pagrindine apnašų ir dantenų ligų priežastimi. ■ Išskalauja visą burnos ertmę, pasiekia dantis, dantenas ir liežuvį. Surenka ir nuspalvina tuos maisto likučius, kuriuos palieka dantų šepetėlis, todėl su kiekvienu skalavimu vaikas gali apžiūrėti ar teisingai valosi dantis. SUDĖTYJE NĖRA ALKOHOLIO. 


[PR-009760] Aqua, Sorbitol, Aroma, Phosphoric Acid, Sucralose, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Fluoride, Menthol, Disodium Phosphate, Benzyl Alcohol, CI 16035, CI 42053. Sudėtyje yra natrio fluorido (0.022% w/v100 ppm F). 


Naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare po dantų valymo. Įpilkite 10 ml (2 arbatinius šaukštelius po 5 ml) į stiklinę (neskieskite), skalaukite dantis ir dantenas 60 sekundžių, po to išspjaukite. Prižiūrėkite savo vaiką, kad sumažintumėte nurijimo riziką. LAIKYKITE VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. Netinka naudoti vaikams iki 6 metų.

Peržiūrėta 23 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas