CLARIWELL DEPREKLER kaps. N84, 84 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

CLARIWELL DEPREKLER, 84 kapsulės, 84 vnt.

Prekės ženklas: CLARIWELL

34,39€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Ypatingos formulės CLARIWELL® DEPREKLER su GABA, daržiniais krokais, cinku ir selenu veiksmingai gerina pažintines funkcijas.

Kam skirta: suaugusieji, kuriems pasireiškia depresijos simptomai, depresija, nesugebėjimas susikaupti, atminties praradimas.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ypatingos formulės CLARIWELL® DEPREKLER su GABA, daržiniais krokais, cinku ir selenu veiksmingai gerina pažintines funkcijas.

Kam skirta: suaugusieji, kuriems pasireiškia depresijos simptomai, depresija, nesugebėjimas susikaupti, atminties praradimas.

Sudedamosios dalys

DEPREKLER sudėtis:

1 kapsulės sudėtis

2 kapsulių sudėtis*

NRV**

GABA (gama aminosviesto rūgštis)

250 mg

500 mg

-

Cinko mono-L-metionino sulfatas

62,5

125 mg

-

įskaitant cinką

12,5 mg

25 mg

250 %

Selenu papildytos mielės

33,33 mg

66,66 mg

-

įskaitant seleną

40 µg

80 µg

145 %

Daržinių krokų (L. Crocus Sativus) žiedų ekstraktas, ekstrakcijos santykis: 1:1

15 mg

30 mg

-

* REKOMENDUOJAMA PAROS NORMA: 2 kapsulės (1 kapsulė 2 kartus per dieną)

** NRV – vitaminų ir mineralų kiekis rekomenduojamoje paros normoje (procentais) nuo referencinės maistinės vertės

 

DEPREKLER sudėtis:

Cinkas tiekiamas organinio mineralo – aminorūgščių chelatų pavidalu, kurį organizmas gali lengvai pasisavinti ir panaudoti. Tyrimais įrodyta, kad patentuotas gaminys, naudojamas kaip cinko žaliava, geriau įsisavinamas ir kad cinko lygis plazmoje išlieka aukštesnis nei kitų formų cinke – 24 % geriau įsisavinamas ir 21 % geriau išlieka audiniuose nei cinko oksidas.

Selenas tiekiamas seleno mielių pavidalu. Patentuota žaliava yra seleno mielės iš Saccharomyces cerevisiae mielių atmainos, kuriose nėra patogenų ir GMO. Augdamos šios mielės sugeba į save sukaupti ir įtraukti seleną baltymų struktūroje, o tai pagerina organizmo oksidacinį stresą mažinančias antioksidantų savybes. Mielių ląstelės neaktyvios – vartojant šį gaminį mielių ląstelės organizme negali daugintis. Seleno mielės yra artimiausia seleno forma tokiems maisto produktams kaip bertoletijos, kiaušiniai, žirniai, paukštiena ir mėsa.

GABA (gama aminosviesto rūgštis) yra viena iš svarbiausių kraujo ir smegenų sudedamųjų dalių, ji dalyvauja smegenų aprūpinimo krauju, energijos ir audinių deguonies mainų procesuose. Pagrindinis GABA vaidmuo organizme yra smegenų ir centrinės nervų sistemos neuronų aktyvumo sumažinimas, kuris, remiantis klinikiniais tyrimais, įvairiapusiškai veikia ir kūną, ir protą, taip pat padeda atsipalaiduoti, subalansuoja nuotaiką, mažina stresą, malšina skausmą.

Daržinių krokų (Crocus Sativus L.) ekstraktas atitinka 30 mg daržinių krokų žiedų, kurie yra puikūs antioksidantai. Remiantis keletu klinikinių tyrimų daržiniai krokai veikia kaip antidepresantas.

DEPREKLER – Latvijos Respublikos maisto ir veterinarijos tarnybos užregistruotas maisto papildas, žr. registrą: MVT Maisto papildų registras ir Lietuvos maisto papildų sąrašą

Naudojimo būdas
Rekomenduojama paros norma – 2 kapsulės. Gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu, užsigeriant stikline vandens arba vėsaus gėrimo. Nekramtyti. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

DEPREKLER vienoje pakuotėje yra 84 kapsulės, skirtos visam 6 savaičių vartojimo kursui. Rekomenduojame pakartoti kursą po 1 mėnesio pertraukos.

VARTOJIMO APRIBOJIMAI: NEVARTOTI MAISTO PAPILDO KAIP VISAVERČIO IR SUBALANSUOTO MAISTO PAKAITALO! Maisto papildas skirtas suaugusiesiems. Jei esate nėščia, nevartokite šio papildo be gydytojo patarimo. Jei žindote vaiką, vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami maisto papildą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pasakykite gydytojui, jei vartodami maisto papildą pastebėjote nemalonių sveikatos pokyčių. Nevartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai gaminio sudedamajai daliai.

Peržiūrėta 62 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas