NEW
CLARIWELL SOMNUX kaps. N60, 60 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

0 Atsiliepimai

CLARIWELL SOMNUX kaps. N60, 60 vnt.

Prekės ženklas: CLARIWELL
29,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

CLARIWELL® SOMNUX unikali formulė su L-triptofanu, levandomis, geltonžiedėmis ešolcijomis, vitaminu D ir kalciu padeda reguliuoti cirkadinį ritmą, skatina miegą ir gerina jo kokybę.

Auditorija: suaugusiesiems su užmigimo sunkumais; sutrikdyto miego ritmo atvejams (pavyzdžiui, keliaujant); labai silpno ir (arba) trūkčiojančio miego atvejams; suaugusiesiems, esantiems didesnio streso situacijose, sukeliančiose miego problemų.► SOMNUX sudėtyje esantys tikrųjų levandų (Lavandula angustifolia Mill.) žiedų ekstraktas (paros dozė yra 20 mg) ir geltonžiedžių ešolcijų (Eschscholzia californica L.) lapų ir žiedų ekstraktas (paros dozė yra 150 mg) gerina miego kokybę, skatina atsipalaidavimą ir padeda užmigti.

► Kalcis (paros dozėje yra 222 mg gryno kalcio) padeda užtikrinti normalią medžiagų apykaitą energijai gauti ir normalų nervinių impulsų perdavimą.

► Vitaminas D (paros dozėje yra 15 µg (600 SV)) skatina normalų kalcio įsisavinimą / panaudojimą ir padeda palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje.

► L-triptofanas (dienos dozėje yra 500 mg) yra reikšminga ir plačiai ištirta SOMNUX unikalios formulės dalis. 
Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

CLARIWELL kruopščiai atrinko visas šio produkto žaliavas, nes manome, kad būtina naudoti mineralus, vitaminus ir aminorūgštis, kurių kilmė kuo artimesnė gamtoje randamoms formoms, todėl yra biologiškai prieinamos ir veiksmingos. SOMNUX sudėtyje esantis L-triptofano, kalcio ir vitamino D kompleksas stimuliuoja natūralią melatonino hormono sintezę organizme ir skatina užmigimą. Natūralios melatonino sintezės stimuliacija gali pakeisti dirbtinio melatonino hormono vartojimą. Levandos ir geltonžiedės ešolcijos skatina kokybišką miegą visą naktį. SOMNUX natūralios kilmės aktyviųjų medžiagų ypatybės:

►Tikrosios levandos (Lavandula angustifolia Mill.), atsižvelgiant į Europos vaistų agentūros vertinimo ataskaitą EMA/HMPC/143183/2010, veikia kaip raminamoji priemonė ir skatina miegą. Tyrimais įrodyta, kad levandų vartojimas prieš miegą padidina žvalumą ir energiją kitą rytą, be to, levandos teigiamai veikia lėtųjų bangų lėtojo miego fazę ir sutrumpina neramaus miego fazę arba greitą miegą (REM – greitų akių judesių) ir jo trukmę. Levandos tuo pačiu metu prailgina pabudimo laiką po pirmojo užmigimo (ypač svarbu budriai miegantiems žmonėms).

►Geltonžiedžių ešolcijų (Eschscholzia californica L.) migdomosios ir anksiolitinės ypatybės yra įrodytos skirtinguose tyrimuose. Vartojant šį augalą pastebėtas miego laiko pailgėjimas ir aktyvumo (neramaus miego) sumažėjimas miego metu. Augalinių vaistinių preparatų komitetas (HMPC) ir Europos vaistų agentūra (EMA) padarė išvadą, kad geltonžiedės ešolcijos gali būti vartojamos lengviems protinės įtampos simptomams palengvinti ir kaip pagalbinė miego priemonė.  

►L-triptofanas sutrumpina laiką, per kurį žmonės, sergantys lengva nemiga arba ilgai užmiegantys, gali sėkmingai užmigti. Kelios laboratorijos yra įrodžiusios L-triptofano teigiamą įtaką miego kokybei. Svarbu, kad triptofanas neturi įtakos budrumui kitą dieną, o tai yra įprastų migdomųjų vaistų problema.

►Kalcis yra tiesiogiai susijęs su miego ciklais. Miego sutrikimai, ypač REM gilaus miego trūkumas arba sutrikęs REM miegas, yra susiję su kalcio trūkumu. Kalcis padeda smegenims panaudoti aminorūgštį triptofaną miegą skatinančiai medžiagai – melatoninui – pagaminti. Ilgalaikio kalcio trūkumo atveju bus pastebima nemiga, užmigimo sunkumai, blogas miegas ir dažnas pabudimas. Tuo pat metu reikia paminėti stiprų ryšį tarp vitamino D ir kalcio kiekio – kalcio kiekis reguliuoja lėtųjų bangų miego fazės procesą, o vitamino D funkcijos atsakingos už kalcio transportavimą žarnyne ir kaulų mineralizaciją, kurios yra būtinos kalcio homeostazei. 

►Mažas vitamino D kiekis yra susijęs su bloga miego kokybe ir trumpa jo trukme. Vitaminas D susijęs su miego ir pabudimo ciklo reguliavimu. Trūkstant vitamino D, miego sutrikimai gali būti susiję su pakitusiu kalcio kiekiu.

 

SOMNUX nėra gyvulinės kilmės produktų, dirbtinų dažiklių ir konservantų, taip pat genetiškai modifikuotų organizmų, saldiklių, mielių, kviečių baltymų, laktozės ir glitimo. SOMNUX kapsulės apvalkalui nenaudojama gyvulinės kilmės želatina, vietoj jos naudojamos hidroksipropilmetilceliuliozės kapsulės be dažiklių. SOMNUX tinka veganams. 

 

Sudedamosios dalys

2 kapsulėse (rekomenduojama paros norma ) yra:

►500 mg L-triptofanas

►222 mg kalcio (27,8% nuo referencinės maistinės vertės)

►150 mg Geltonžiedžių ešolcijų (Eschscholzia californica L.) lapų ir žiedų ekstraktas

►20 mg Tikrųjų levandų (Lavandula angustifolia Mill.) žiedų ekstraktas 

►0,015 mg vitamino D3 (600 SU) (300% nuo referencinės maistinės vertės)

Naudojimo būdas
VARTOJIMAS: rekomenduojama paros norma – 2 kapsulės. Rekomenduojame vartoti 2 kapsules vieną kartą per dieną 30 minučių prieš einant miegoti, užgeriant stikline vandens arba vėsaus gėrimo. Nekramtyti. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Maisto papildas skirtas suaugusiesiems. Nerekomenduojama vartoti, jeigu esate nėščia ar žindote. Jeigu vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami šį maisto papildą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pasakykite gydytojui, jeigu vartodami maisto papildą blogai pasijutote. Nevartokite, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai gaminio sudedamajai daliai.

Peržiūrėta 141 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas