-50%
CLARIWELL STROKEX, 84 kapsulės, 84 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

CLARIWELL STROKEX, 84 kapsulės, 84 vnt.

Prekės ženklas: CLARIWELL

60,89€ 30,44€

(Taupymas 30,45€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Unikalios CLARIWELL® STROKEX formulės su cholinu, azijinėmis centelėmis ir folio rūgštimi skatina homocisteino apykaitą ir kraujotakos sistemos veiklą.

Kam skirta: suaugusieji, turintys insulto riziką, nesunki poinsultinė būklė, aukštas homocisteino kiekis, kraujotakos sutrikimai, žalingi įpročiai.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Unikalios CLARIWELL® STROKEX formulės su cholinu, azijinėmis centelėmis ir folio rūgštimi skatina homocisteino apykaitą ir kraujotakos sistemos veiklą.

Kam skirta: suaugusieji, turintys insulto riziką, nesunki poinsultinė būklė, aukštas homocisteino kiekis, kraujotakos sutrikimai, žalingi įpročiai.

 

Sudedamosios dalys

STROKEX sudėtis

1 kapsulės sudėtis

2 kapsulių sudėtis*

NRV**

Citicolinas

250 mg

500 mg

-

įskaitant choliną

51 mg

102 mg

-

Azijinių centelių (Centella asiatica L.) lapų ekstraktas, ekstrakcijos santykis: 10:1

37,4 mg

74,8 mg

-

Folio rūgštis (vitaminas B9)

499 µg

998 µg

499 %

* REKOMENDUOJAMA PAROS NORMA: 2 kapsulės (1 kapsulė 2 kartus per dieną)

** NRV – vitaminų ir mineralų kiekis rekomenduojamoje paros normoje (procentais) nuo referencinės maistinės vertės

 

STROKEX sudėtis:

Azijinių centelių /Gotu Kola (Centella asiatica L.) ekstrakte naudojama didelė augalo koncentracija, paros norma užtikrina 748 mg augalo ekvivalentą. Pagrindinės augalo sudedamosios dalys yra triterpenai. Tyrimais įrodyta, kad jie malšina uždegimą, skatina gijimą, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą (Europos vaistų agentūros Įvertinimo pranešimas apie azijines centeles EMA/HMPC/291177/2009).

Išgertas citicolinas (citidino difosfato cholinas (CDP-cholinas)) greitai suskyla į choliną ir citidiną. Taip citicolinas užtikrina visas cholino gerąsias savybes, o citidinas suteikia citicolinui ypatingų savybių. Citidinas dalyvauja cholino pakartotinėje sintezėje į fosfatidilcholiną, kad smegenyse augtų nervų ląstelių membranos. Cholinas paprastai padeda normalizuoti homocisteino lygį. Homocisteinas yra labai pavojingo kraujagyslių gleivinės pažeidimo priežastis ir labai pažeidžia mažo tankio cholesterolį, dėl kurio oksiduojasi ir susidaro laisvieji radikalai, kurie prisideda prie vainikinių arterijų ligų. Padidėjęs homocisteino kiekis gali padidinti širdies ir kraujagyslių ligų (miokardo infarkto, insulto ir kt.), taip pat periferinių kraujagyslių ligų riziką. Homocisteinas neigiamai veikia venas, kapiliarus ir arterijas, o tai padidina riziką susirgti gyvybei pavojingomis ligomis (ateroskleroze, klaudikacija, tromboze).

Folio rūgštis (vitaminas B9) (paros norma – 998 µg) skatina normalią aminorūgšties sintezę, kraujo apytaką, padeda užtikrinti normalią homocisteino apykaitą, skatina normalią imuninės sistemos veiklą, gerina normalias psichologines funkcijas, mažina nuovargį ir silpnumą, gerina ląstelių dalijimosi procesą.

STROKEX – Latvijos Respublikos maisto ir veterinarijos tarnybos užregistruotas maisto papildas, žr. registrą: MVT Maisto papildų registras ir Lietuvos maisto papildų sąrašą

Naudojimo būdas
Rekomenduojama paros norma – 2 kapsulės. Gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu, užsigeriant stikline vandens arba vėsaus gėrimo. Nekramtyti. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

STROKEX vienoje pakuotėje yra 84 kapsulės, skirtos visam 6 savaičių vartojimo kursui. Rekomenduojame pakartoti kursą ne anksčiau kaip po 2 mėnesių.

VARTOJIMO APRIBOJIMAI: NEVARTOTI MAISTO PAPILDO KAIP VISAVERČIO IR SUBALANSUOTO MAISTO PAKAITALO! Maisto papildas skirtas suaugusiesiems. Jei esate nėščia, nevartokite šio papildo be gydytojo patarimo. Jei žindote vaiką, vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami maisto papildą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pasakykite gydytojui, jei vartodami maisto papildą pastebėjote nemalonių sveikatos pokyčių. Nevartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai gaminio sudedamajai daliai.

Peržiūrėta 264 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas