Prez. DUREX Fetherlite Elite N18, 18 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

DUREX Fetherlite Elite, prezervatyvai, 18 vnt., 18 vnt.

Prekės ženklas: DUREX

14,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Prezervatyvai „Durex Feel Thin Extra Lubricated“, 18 vnt.


Prezervatyvai „Durex Feel Thin Extra Lubricated“ – ploni ir gausiau suvilgyti geliu didesniam jautrumui. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.


DYDIS: standartiniai (nominalusis plotis 56 mm).


STORIS: ploni. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai.


SU GELIU: daugiau standartinio silikoninio gelio.


Ištekliai: mes labai saugome jus ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Prezervatyvai „Durex Feel Thin Extra Lubricated“, 18 vnt.


Prezervatyvai „Durex Feel Thin Extra Lubricated“ – ploni ir gausiau suvilgyti geliu didesniam jautrumui. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.


DYDIS: standartiniai (nominalusis plotis 56 mm).


STORIS: ploni. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai.


SU GELIU: daugiau standartinio silikoninio gelio.


Ištekliai: mes labai saugome jus ir mūsų planetą. Siekiame elgtis teisingai: tiekiame lateksą atsakingai ir nešdami naudą vietos bendruomenėms.


Raskite jums labiausiai tinkantį: visi esame skirtingi, bet, tinkamai pasirinkus, visada galima jaustis patogiai ir saugiai. Susipažinkite su visa pateikta informacija, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Atminkite, joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Patikrinta dermatologų. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.


„Durex“ kokybė: kiekvienam mūsų prezervatyvui atliekama 100 % elektroninė patikra ir 5 kokybės tyrimai. Prieš pradedant: rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.


Atliekų šalinimas: prezervatyvą naudokite tik kartą. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Nenuleiskite į unitazą. „Durex“ logotipas ant paketėlio rodo prezervatyvo apačią, kad jau pirmą kartą jį tinkamai užmautumėte.


DAUGIAU NEI 90 METŲ TIKRO SEKSO – TAI BUVO ILGAS KELIAS. Mes už tikrą, gerą ir pasitenkinimą suteikiantį seksą. Štai kodėl milijonai žmonių daugiau nei 90 metų pasitiki mumis visur ir kasdien (ir kasnakt). Taip mes tapome populiariausiu prezervatyvų prekių ženklu pasaulyje. Taigi, norite mylėtis šiandien - pasirūpinkite tinkama apsauga.


Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.


Prezervatyvai „Durex Feel Thin Extra Lubricated“, 18 vnt. vartojimas


Kas žinotina prieš naudojimą?


Prieš naudodami prezervatyvą patikrinkite ant jo paketėlio nurodytą tinkamumo datą. Jei paketėlis akivaizdžiai pažeistas, jį išmeskite ir naudokite naują prezervatyvą iš kito – nepažeisto – paketėlio. Užmaukite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis infekcijomis.


Kaip naudoti prezervatyvą?


1. Nuplėškite dantytą paketėlio kraštą. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ar aštriais daiktais.


2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suspauskite spenelio formos galiuką ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės.


3. Išvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Sustokite ir patikrinkite, ar nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iškart po ejakuliacijos. Tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu ir taip laikydami nusmaukite.


4. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšliųdėžę. Nenuleiskite į unitazą. Prezervatyvus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos.


Keli įspėjimai.


Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūraliojo kaučiuko latekso, todėl žmonėms, alergiškiems lateksui, gali sukelti alerginę reakciją ir anafilaksinį šoką.


NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ, jei naudodami jaučiate diskomfortą arba dirginimą. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Kartotinis naudojimas gali padidinti plyšimo ir infekcijų pernešimo riziką. Jei prezervatyvą pirma naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai produktai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) bei kai kurie vietinio poveikio makšties ir varpos vaistai gali pažeisti prezervatyvus. Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.


Kada kreiptis pagalbos?


Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, jei kyla įtarimų, kad esate alergiški lateksui, jei po naudojimo išlieka dirginimas ar diskomforto pojūtis, jei naudojate vietinio poveikio varpos ar makšties vaistus. Jei sueities metu prezervatyvas prateka ar plyšta, kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 72 valandas kreipkitės į vaistininką arba gydytoją. Pagal 93/42/EEB sertifikavo „SGS Belgium NV“, CE 1639; skirti naudoti kontracepcijai ir lytiniu keliu perduodamų ligų prevencijai. Nemedicininis naudojimas nebuvo vertintas. Naudojimo instrukcija paskutinį kartą peržiūrėta 2019 m. spalio mėn.

Peržiūrėta 24 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas