Prez. DUREX Naturals N10, 10 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

DUREX Naturals, prezervatyvai, 10 vnt., 10 vnt.

Prekės ženklas: DUREX

14,49€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Ploni prezervatyvai su geliu, sukurti galvojant apie ją. Subtili sudėtis. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.

DYDIS: platūs (nominalusis plotis 56 mm). SU GELIU: vandens pagrindo gelis. STORIS: ploni. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai. Raskite jums labiausiai tinkantį: visi esame skirtingi, bet, tinkamai pasirinkus, visada galima jaustis ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ploni prezervatyvai su geliu, sukurti galvojant apie ją. Subtili sudėtis. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.

DYDIS: platūs (nominalusis plotis 56 mm). SU GELIU: vandens pagrindo gelis. STORIS: ploni. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai. Raskite jums labiausiai tinkantį: visi esame skirtingi, bet, tinkamai pasirinkus, visada galima jaustis patogiai ir saugiai. Kad jau pirmą kartą tinkamai užmautumėte, „Durex“ logotipas ant paketėlio rodo prezervatyvo apačią. Natūrali kilmė: natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai yra padengti vandens pagrindo geliu, kuriame 98 % medžiagų yra natūralios kilmės ir jokių dirbtinių dažilkių bei kvapiųjų medžiagų.

Susipažinkite su pateikta informacija, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Atminkite, joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Prezervatyvus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos.

Kas žinotina prieš naudojimą? Prieš naudodami prezervatyvą patikrinkite ant jo paketėlio nurodytą tinkamumo datą. Jei paketėlis akivaizdžiai pažeistas, jį išmeskite ir naudokite naują prezervatyvą iš kito – nepažeisto - paketėlio. Užmaukite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis infekcijomis vaginalinio, analinio ir oralinio akto metu.

Keli įspėjimai. NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ, jei naudodami jaučiate diskomfortą arba dirginimą. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Kartotinis naudojimas gali padidinti plyšimo ir infekcijų pernešimo riziką. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikyti vaikams neprienamoje vietoje. Jei prezervatyvą pirma naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai produktai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) bei kai kurie vietinio poveikio makšties ir varpos vaistai gali pažeisti prezervatyvus.Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.

Peržiūrėta 26 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas