ICONFIT Micronised Creatine Monohydrate milt., 300 g, Vnt | internetinevaistine.lt
ICONFIT Micronised Creatine Monohydrate milt., 300 g, Vnt | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

ICONFIT Micronised Creatine Monohydrate milt., 300 g, Vnt

Prekės ženklas: ICONFIT

15,49€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

ICONFIT mikronizuotas kreatino monohidratas - grynas aukščiausios kokybės kreatino monohidratas iš kruopščiai atrinktų šaltinių.Pagamintas naudojant naujausias technologijas, tai itin smulkūs milteliai (200smulkumo tinklelis), pasižymintys dideliu tirpumu. Mūsų produktas pagamintas išaukštos kokybės itin smulkių miltelių, kurių dalelės yra 2-3 kartus mažesnės,palyginus su daugeliu kitų. Dėl to mūsų kreatinas žymiai geriau įsisavinamas!Tai papildas ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

ICONFIT mikronizuotas kreatino monohidratas - grynas aukščiausios kokybės kreatino monohidratas iš kruopščiai atrinktų šaltinių.Pagamintas naudojant naujausias technologijas, tai itin smulkūs milteliai (200smulkumo tinklelis), pasižymintys dideliu tirpumu. Mūsų produktas pagamintas išaukštos kokybės itin smulkių miltelių, kurių dalelės yra 2-3 kartus mažesnės,palyginus su daugeliu kitų. Dėl to mūsų kreatinas žymiai geriau įsisavinamas!Tai papildas sportininkams, padedantis ugdyti jėgą, vystyti raumenų masę irgreitinantis atsigavimą. Kreatinas didina fizinį pajėgumą trumpalaikių irintensyvių fizinių pastangų metu. Teigiamas poveikis pasireiškia, kai per dienąsuvartojama ne mažiau kaip 3 g kreatino.

 

Kasdienis kreatino vartojimas gali padidinti raumenųtreniruočių poveikį raumenų jėgai vyresniems nei 55 metų suaugusiesiems.Teigiamas poveikis pasireiškia, jei 3 g kreatino per dieną vartojama kartuatliekant raumenų treniruotes, kas leidžia laikui bėgant didinti krūvį irkurios turėtų būti atliekamos ne mažiau kaip tris kartus per savaitę keliassavaites, o jų intensyvumas turėtų būti ne mažesnis kaip 65-75 % maksimalauskrūvio vienam pakartojimui.

 

 

Kreatinasdidina ATP sintezę, o tai reiškia, kad į raumenų ląsteles gali patekti daugiauenergijos. Kreatino monohidratas yra ekonomiškiausias maisto papildas, jei jūsųtikslas - stiprinti jėgą ir raumenis. Kreatino taip pat natūraliai yra mūsųorganizmuose, pirmiausia raumenyse. Kreatino kaip maisto papildo vartojimaspadeda paspartinti baltymų sintezę ir taip prisideda prie raumenų augimo.

Sudedamosios dalys

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kreatino monohidratas - Nearomatizuotas.

 

Dienos porcija: 5g % NRV *
Kreatino monohidratas 5g -
iš kurių kreatinas 4.4g -

SUDĖTIS: Kreatino monohidratas - oranžinis: Kreatino monohidratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, beta karotinas, saldiklis sukralozė.

Dienos porcija: 5g % NRV *
Kreatino monohidratas 4.2g -
iš kurių kreatinas 3.7g -

SUDĖTIS: Kreatino monohidratas - spanguolės: Kreatino monohidratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, juodųjų morkų ekstraktas, saldiklis sukralozė.

Dienos porcija: 5g % NRV *
Kreatino monohidratas 4.2g -
iš kurių kreatinas 3.7g -
Naudojimo būdas
KAIP NAUDOTI: Pradėkitenuo 5-7 dienų kreatino įkrovos etapo, kai per dieną suvartojate maždaug 1/3 savokūno svorio gramais (pvz., jei sveriate 90 kg, per dieną turėtumėte suvartoti20-30 g). Šis kiekis bus padalytas į daugiausiai 10 g porcijas per dieną. Poįkrovos fazės kasdien nesuvartokite daugiau kaip pusės šio kiekio. Vartokite potreniruotės tuščiu skrandžiu. Kreatinas geriausiai įsisavinamas, kai vartojamaskartu su daug angliavandenių turinčiu gėrimu. Sumaišykite 5 g produkto su 300ml bet kokio gėrimo. Viena matavimo dozė = 5 g (matavimo šaukštelispridedamas). Kilmės šalis: Kinija. Kokybės kontrolė atliekama Europoje.Pakuojama Estijoje. Neviršykite rekomenduojamo kiekio ir nesuvartokite daugiaukaip 10 g vienoje porcijoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuotiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje.

Peržiūrėta 46 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas