-25%
ICONFIT Omega 3,6,9 su Vit.E 1000mg minkšt kaps. N90, 90 vnt. | internetinevaistine.lt
ICONFIT Omega 3,6,9 su Vit.E 1000mg minkšt kaps. N90, 90 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

ICONFIT Omega 3,6,9 su Vit.E 1000mg minkšt kaps. N90, 90 vnt.

Prekės ženklas: ICONFIT

9,69€ 7,27€

(Taupymas 2,42€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

ICONFIT Omega 3, 6 ir 9 riebalų rūgštys su vitaminu E yra maisto papildas, padedantis palaikyti normalią širdies sveikatą, smegenų veiklą, regėjimą ir užtikrinantis bendrą gerą savijautą.

Kiekvienojekapsulėje yra Omega 3-6-9 aliejų (žuvų taukų, linų sėmenų aliejaus, saulėgrąžųsėklų aliejaus), gautų iš riebiųjų žuvų, ir natūralių sėklų aliejų mišinys,kuriame esantys EPA, ALA ir ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

ICONFIT Omega 3, 6 ir 9 riebalų rūgštys su vitaminu E yra maisto papildas, padedantis palaikyti normalią širdies sveikatą, smegenų veiklą, regėjimą ir užtikrinantis bendrą gerą savijautą.

 

Kiekvienojekapsulėje yra Omega 3-6-9 aliejų (žuvų taukų, linų sėmenų aliejaus, saulėgrąžųsėklų aliejaus), gautų iš riebiųjų žuvų, ir natūralių sėklų aliejų mišinys,kuriame esantys EPA, ALA ir DHA palaiko smegenų funkciją, širdies veiklą irgerą regėjimą. ALA, DHA ir EPA yra labiausiai ištirtos omega-3 riebalų rūgštys.Žuvų taukai yra gryni, gaunami iš mažų žuvų (ančiuvių).


 

KasdienisICONFIT kapsulių vartojimas gali turėti daug naudos sveikatai. ICONFIT Omega3-6-9 kapsulės papildomai praturtintos vitaminu E, kuris padeda apsaugotiląsteles nuo oksidacinio streso. Oksidacinis stresas - tai pusiausvyros tarplaisvųjų radikalų ir antioksidantų disbalansas Jūsų organizme. Oksidacinisstresas, kuris yra žalingi veiksniai, dominuoja. Laisvieji radikalai galipažeisti organizmo audinius, prisidėdami prie įvairių ligų ir senėjimo procesųvystymosi.


 

Omega-3 riebalų rūgštys atlieka svarbų vaidmenįžmogaus mityboje ir žmogaus fiziologijoje. Trys žmogaus fiziologijojedalyvaujančių omega-3 riebalų rūgščių rūšys yra α-linoleno rūgštis (ALA),eikozapentaeno rūgštis (EPA) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHA). ALA randamaaugaluose, o DHA ir EPA - dumbliuose ir žuvyse. EPA ir DHA prisideda prienormalios širdies veiklos. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg EPAir DHA per dieną. DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir regėjimą.Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg DHA per dieną.

 

Omega-6 - tai polinesočiųjų riebalų rūgščių grupė,dalyvaujanti daugelio hormonų gamyboje. Omega-6 riebalų rūgščių mitybosšaltiniai yra paukštiena, kiaušiniai, riešutai, lukštentos sezamo sėklos, pilnogrūdo duona.

 

Omega-9 riebalų rūgštys nepriskiriamos nepakeičiamosiomsriebalų rūgštims (angl. EFA). Taip yra todėl, kad žmogaus organizmas jas galipasigaminti iš nesočiųjų riebalų. Kai kurios omega-9 riebalų rūgštys yraįprastos gyvulinių riebalų ir augalinio aliejaus sudedamosios dalys.


 

Kas atsitinka, jei organizmas negauna pakankamairiebalų rūgščių?


 

Galipasireikšti kraujagyslių ligos, alergijos, sąnarių uždegimai, nevaisingumoproblemos, nutukimas, diabetas, nuovargis, sausa oda, depresija, nerimas iratminties sutrikimai.


 

ICONFITkapsulėse nėra dirbtinių priedų, cheminių medžiagų, konservantų ar dažiklių,jos yra be GMO.

Sudedamosios dalys

SUDĖTIS: Žuvų taukai, kapsulės apvalkalas (galvijų želatina, glicerolis, vanduo), linų sėmenų aliejus, saulėgrąžų sėklų aliejus, vitaminas E (D, L-α-tokoferilacetatas):Sudėtis:90 minkštųjų gelinių kapsulių

DIENOS PORCIJA: 1 minkštasis gelis %NRV* / % RMV*
Omega 3-6-9 aliejų mišinys (žuvų taukai, linų sėmenų aliejus, saulėgrąžų sėklų aliejus) 990 mg -
Įskaitant: Omega 3-6-9 riebalų rūgštys   -
Omega 3 270mg -
Kurių sudėtyje yra:   -
... EPA (eikozapentaeno rūgšties) 72 mg -
...DHA (dokozaheksaeno rūgštis) 48 mg -
...ALA (alfa-linoleno rūgštis) 150 mg -
Omega 6 (linolo rūgštis) 181 mg -
Omega 9 (oleino rūgštis) 43,5 mg -
Vitaminas E (D, L-α-tokoferilacetatas) 6,7 mg 56%
Naudojimo būdas
KAIP NAUDOTI: 1 minkštoji kapsulė per dieną su maistu arba pagal gydytojo rekomendacijas.Maisto papildas nepakeičia sveiko gyvenimo būdo ir įvairios bei subalansuotosmitybos. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamojevietoje. Pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kokių nors vaistų, jeipastojote ar maitinate krūtimi. Laikyti originalioje pakuotėje, kambario temperatūroje5-25 °C, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Peržiūrėta 52 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas