LISTERINE Coolmint burnos skalavimo skystis, 1000 ml, 1000ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

LISTERINE Coolmint burnos skalavimo skystis, 1000 ml, 1000ml

Prekės ženklas: LISTERINE

9,89€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

LISTERINE® COOL MINT BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS pagerina burnos higieną naudojant du kartus per dieną.

■ Su eteriniais aliejais ir stipriu mėtos skoniu. ■ Efektyviai kovoja su bakterijomis net ir vietose, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: tarpdančiuose, ties dantenomis ir ant liežuvio. ■ sumažina ir apsaugo nuo apnašų – vienos pagrindinių ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

LISTERINE® COOL MINT BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS pagerina burnos higieną naudojant du kartus per dieną.

■ Su eteriniais aliejais ir stipriu mėtos skoniu. ■ Efektyviai kovoja su bakterijomis net ir vietose, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: tarpdančiuose, ties dantenomis ir ant liežuvio. ■ sumažina ir apsaugo nuo apnašų – vienos pagrindinių periodonto priežasčių ■ suteikia gaivų kvapą.

LISTERINE® ANTIBAKTERINĖS SAVYBĖS įrodytos klinikiniais tyrimais. Taip pat palaikoma burnos floros pusiausvyra.

NAUDOJIMAS: Itin efektyvus naudojant ryte ir vakare po dantų valymo. Įpilkite 20 ml (apytiksliai 4 arbatinius šaukštelius) į stiklinę, skalaukite dantis bei dantenas 30 sekundžių, po to išspjaukite.

ĮSPĖJIMAS: Tinkamas vaikams nuo 12 metų. Nenurykite. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai iš sudėtinių dalių. Jei burnos ertmė suerzinta, nutraukite vartojimą ir pasitarkite su odontologu. LAIKYKITI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE!

Kamštelis apsaugotas nuo vaikų. ATIDARYMAS: PASPAUSKITE dangtelį ir PASUKITE. UŽDARYMAS: sukite dangtelį, kol jis užsifiksuos.

Peržiūrėta 29 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas