-20%
LISTERINE Fresh Ginger & Lime Mild Taste burnos skalavimo skystis, 500ml, 500ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

LISTERINE Fresh Ginger & Lime Mild Taste burnos skalavimo skystis, 500ml, 500ml

Prekės ženklas: LISTERINE

6,59€ 5,27€

(Taupymas 1,32€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

LISTERINE® FRESH GINGER & LIME MILD TASTE burnos skalavimo skystis

Su imbiero ir laimo ekstraktu. Apsaugo nuo apnašų, kas yra pagrindinė dantenų uždegimo priežastis. Efektyviai kovoja su bakterijomis net ir tose vietose, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: tarpdančiuose, ties dantenomis ir ant liežuvio. Sunaikina IKI 99% APNAŠAS SUKELIANČIŲ BAKTERIJŲ*, KAD ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

LISTERINE® FRESH GINGER & LIME MILD TASTE burnos skalavimo skystis

Su imbiero ir laimo ekstraktu. Apsaugo nuo apnašų, kas yra pagrindinė dantenų uždegimo priežastis. Efektyviai kovoja su bakterijomis net ir tose vietose, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: tarpdančiuose, ties dantenomis ir ant liežuvio. Sunaikina IKI 99% APNAŠAS SUKELIANČIŲ BAKTERIJŲ*, KAD DANTENOS BŪTŲ SVEIKOS. (*ĮRODYTA LABORATORINIAIS TYRIMAIS).

NAUDOJAMAS DU KARTUS PER DIENĄ, DANTŲ SKALAVIMO SKYSTIS „LISTERINE FRESH GINGER & LIME MILD TASTE“:

● Kovoja su mikroorganizmais, kurie sukelia apnašas ir dantenų uždegimą ● Sustiprina dantis fluoridu ● Suteikia gaivų burnos kvapą ● „Listerine“ kliniškai įrodytas antibakterinis poveikis palaiko pusiausvyrą burnoje.

NURODYMAI: naudokite du kartus per dieną. Efektyviausias naudojant ryte ir vakare po dantų valymo. Įpilkite 20 ml (4 arbatinius šaukštelius po 5 ml) į stiklinę, skalaukite dantis ir dantenas 30 sekundžių, po to išspjaukite. Vaikams nuo 6 iki 12 metų amžiaus naudokite 10 ml. Netinkamas vaikams iki 6 metų. Nenurykite. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai iš sudėtinių dalių. Jei burnos ertmė sudirginta, nutraukite vartojimą ir pasitarkite su odontologu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Peržiūrėta 33 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas