-25%
LISTERINE Naturals Teeth Protection burnos skalavimo skystis, 500 ml, 500ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

LISTERINE Naturals Teeth Protection burnos skalavimo skystis, 500 ml, 500ml

Prekės ženklas: LISTERINE

7,89€ 5,92€

(Taupymas 1,97€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

LISTERINE® NATURALS TEETH PROTECTION burnos skalavimo skystis be alkoholio

96% naturali kilmė ir biologiškai skaidoma formulė - jokių kompromisų dėl efektyvumo. STIPRIEMS DANTIMS. Kasdien du kartus per dieną naudojant LISTERINE®NATURALS TEETH PROTECTION pagerėja burnos higienos būklė - su eteriniais aliejais ir fluoridu, be alkoholio & dažiklių, švelnaus skonio. Dėl ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

LISTERINE® NATURALS TEETH PROTECTION burnos skalavimo skystis be alkoholio

96% naturali kilmė ir biologiškai skaidoma formulė - jokių kompromisų dėl efektyvumo. STIPRIEMS DANTIMS. Kasdien du kartus per dieną naudojant LISTERINE®NATURALS TEETH PROTECTION pagerėja burnos higienos būklė - su eteriniais aliejais ir fluoridu, be alkoholio & dažiklių, švelnaus skonio. Dėl antibakterinių eterinių aliejų savybių, burnos ertmė bus švari ir gaivi. LISTERINE® turi antibakterinį poveikį - kliniškai įrodyta. Pašalina iki 97% apnašų ir blogą burnos kvapą keliančių bakterijų, likusių po valymo šepetėliu. Sudėtyje yra fluorido, kuris padeda išvengti skylių dantyse ir juos stiprina. 100% perdirbamas butelis.** Sudarytas iš 50% perdirbto plastiko.**Apsauginė plomba įtraukta į pakuotę.

NAUDOJIMAS: Itin efektyvus poveikis naudojant ryte ir vakare, po dantų valymo. Įpilkite 20 ml ( apie 4 arbatinius šaukšelius) į stiklinę, skalaukite dantis ir dantenas apie 30 sekundžių, po to išspjaukite. Vaikams nuo 6 iki 12 metų naudokite 10 ml. Kamštelis saugus vaikams. Norėdami atidaryti: Paspauskite kamštelį iš abiejų pusių ir pasukite. Norėdami uždaryti: užsukite kamštelį, kol išgirsite spragtelėjimą.

ISPĖJIMAS: Tinkamas vaikams nuo 6 metų ir vyresniems. Nenurykite. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai iš sudėtinių dalių. Jei burnos ertmė suerzinta, nutraukite vartojimą ir pasitarkite su odontologu. Vaikams nuo 6 metų būtina priežiūra. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Peržiūrėta 24 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas