NATASPIN H kaps. N30 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NATASPIN H kaps. N30

Prekės ženklas: NATASPIN

14,09€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

NATASPIN HSpecialios medicininės paskirties maisto produktas, 30 kaps. Esant kraujotakos sutrikimų ir trombų susidarymo rizikai NATASPIN H – vienintelis Lietuvos vaistinėse siūlomas standartizuotos natokinazės fermento ir hidroksitirozolio (iš alyvuogių) derinys skirtas tik mitybai reguliuoti esant kraujotakos sutrikimams ir trombų susidarymo rizikai. Natokinazė – tai vertingas fermentas, išgaunamas iš specialiu būdu fermentuotų sojų pupelių ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

NATASPIN HSpecialios medicininės paskirties maisto produktas, 30 kaps. Esant kraujotakos sutrikimų ir trombų susidarymo rizikai NATASPIN H – vienintelis Lietuvos vaistinėse siūlomas standartizuotos natokinazės fermento ir hidroksitirozolio (iš alyvuogių) derinys skirtas tik mitybai reguliuoti esant kraujotakos sutrikimams ir trombų susidarymo rizikai. Natokinazė – tai vertingas fermentas, išgaunamas iš specialiu būdu fermentuotų sojų pupelių. Dar 1980 m. šį fermentą atsitiktinumo dėka atrado mokslininkas dr. Hiroyuki Sumi, pastebėjęs, kad tradicinis japonų pusryčių patiekalas natto turi kraujo krešulius tirpdančių savybių. Nuo to laiko natokinazė (t.y. veiklioji medžiaga esanti natto maiste) tapo mokslinių tyrimų objektu ne tik Japonijoje, JAV, bet ir Lietuvoje, bei yra plačiai vartojama.Žmogaus kraujotaką sudaro daugiau kaip 100 tūkst. km kraujagyslių tinklas, kuriuo nuolatos cirkuliuoja kraujas, maistinės medžiagos, deguonis. Sutrikti kraujotaka ir susidaryti trombų gali įvairaus amžiaus žmonėms. Didesnė trombų susidarymo rizika būdinga žmonėms, kurie yra mažiau fiziškai aktyvūs, dažnai patiria stresą, rūko, vargina padidėjęs kraujospūdis, cholesterolio ar gliukozės kiekis kraujyje, turi panašių kraujotakos sutrikimų paveldėjimo galimybę ir kt. NATASPIN H komponentai išgauti iš augalinių medžiagų (1 kaps.):- 60 mg/3000 fibrino vienetų (FV) fermento natokinazės, išskirto iš fermentuotų sojos pupelių,- 6 mg hidroksitirozolio ir jo darinių, išgautų iš alyvmedžių ekstrakto.Rekomenduojama gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens 30 min. prieš valgį. Kaip vartoti? Rekomenduojama gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens 30 min. prieš valgį.Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams.Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis.Asmenims, alergiškiems sojų pupelėms, gali pasireikšti alerginė reakcija.Be GMO, be laktozės, tinka vegetarams, tinka sergantiems diabetu. NATASPIN H  – PRADĖKITE DABAR kontroliuoti kraujotaką.

Peržiūrėta 84 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas