-15%
OCUVAL 25 mg tab. N30 | internetinevaistine.lt
OCUVAL 25 mg tab. N30 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis
"Ocuval" – akims naudingų medžiagų kompleksas, kurio sudėtyje net 25 mg. liuteino ir beta karoteno, kuris reikalingas tinkamam regėjimui palaikyti.Sudėtyje esantis vitaminas A padeda palaikyti ne tik normalų regėjimą, bet ir imuninės sistemos veiklą bei normalią geležies apykaitą.Dėl sudėtyje esančių medžiagų "Ocuval" gali būti puiki priemonė akių ligų profilaktikai žmonėms, turintiems ...
Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

"Ocuval" – akims naudingų medžiagų kompleksas, kurio sudėtyje net 25 mg. liuteino ir beta karoteno, kuris reikalingas tinkamam regėjimui palaikyti.Sudėtyje esantis vitaminas A padeda palaikyti ne tik normalų regėjimą, bet ir imuninės sistemos veiklą bei normalią geležies apykaitą.Dėl sudėtyje esančių medžiagų "Ocuval" gali būti puiki priemonė akių ligų profilaktikai žmonėms, turintiems silpstančio regėjimo riziką. Kada labiau reikėtų rūpintis savo akimis?- Daug dirbant kompiuteriu- Daugiau skaitant, ar daugiau laiko praleidžiant prie televizoriaus ar mobiliųjų įrenginių- Dirbant didelio kruopštumo ir tikslumo reikalaujantį darbą- Pakitus normaliam regėjimui ir pastebint, kad regėjimas ne toks, kaip anksčiau. Maisto papildus akims rekomenduojama vartoti:Senjorams. Su amžiumi kintant regėjimui, susiduriant su akių pokyčiais, lemiančiais regėjimo pasikeitimą.Darbingo amžiaus suaugusiems. Ilgą laiką dirbantiems prie kompiuterio, ar didelio kruopštumo reikalaujantį darbą.Vaikams ir paaugliams.Rekomenduojama suaugusiesiems gerti po 1-2 tabletes per dieną valgio metu.Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Sudėtis:Vienoje tabletėje (0,63 g.):Klamato ežero dumblių ekstraktas: 50 mg.Liuteinas: 25 mg.Beta karotenas: 5 mg.Beta karotenas atitinkantis vitaminą A: 833 µg (104 % RMV*)Dviejose tabletėse (1,26 g.):Klamato ežero dumblių ekstraktas: 100 mg.Liuteinas: 50 mg.Beta karotenas: 10 mg.Beta karotenas atitinkantis vitaminą A: 1667 µg (208 % RMV*)*RMV – referencinė maistinė vertėLaikymas. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.Gamintojas: Valentis AGPlatintojas: UAB „Valentis Baltic“.

Peržiūrėta 32 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas