OILESEN Vitaminas D3 400 lašai, 10 ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

OILESEN Vitaminas D3 400 lašai, 10 ml

Prekės ženklas: OILESEN

2,19€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją ir imuninės sistemos veiklą, normalią kalcio ir fosforo absorbciją bei (arba) įsisavinimą.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Informacinis lapelisOILESEN™Vitaminas D3Maisto papildasVitamino D3 šaltinis.Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją ir imuninės sistemos veiklą, normalią kalcio ir fosforo absorbciją bei (arba) įsisavinimą.Vitaminas D reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi.  OILESEN™ Vitaminas D3 1000 minkštos kapsulės OILESEN™ Vitaminas D3 400 aliejinis tirpalas Sudedamosios dalys: pirmojo spaudimo (extra virgin) alyvuogių aliejus, kapsulės apvalkalas (želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis), natūralios kilmės cholekalciferolis (vitaminas D3) (0,8 %). Sudedamosios dalys: pirmojo spaudimo (extra virgin) alyvuogių aliejus, natūralios kilmės cholekalciferolis (vitaminas D3) (0,04% m/v). 1 kapsulėje yra 25 µg (1000 TV) vitamino D3 (500 % RMV*) 1 laše yra 10 µg (400 TV) vitamino D3 (200 % RMV* suaugusiesiems/ 100 % RMV* kūdikiams ir mažiems vaikams iki 3 metų) Vartojimas: vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems, tame tarpe ir 60 m. bei vyresniems žmonėms, rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną valgio metu. Turintiems rijimo problemų, kapsulę galima kramtyti arba kapsulės turinį išspausti į valgį, gėrimą ar tiesiai į burną. Vartojimas: rekomenduojama vartoti po vieną lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną dozuojant pipete. *RMV - referencinė maistinė vertė Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno - Lugano, Šveicarija.Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.Pagaminta ES.  OILESEN Vitaminas D3 400, 10 mlMaisto papildas. Aliejinis tirpalas.Pagaminta su pirmojo spaudimo (extra virgin) alyvuogių aliejumi.Vitamino D3 šaltinis. Vitaminas D reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir  vystimuisi.Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją ir imuninės sistemos veiklą, normalią kalcio ir fosforo absorbciją bei (arba) įsisavinimą.Vitaminas D reikalingas, kad vaikų kaulai normaliai augtų ir vystytųsi. Oilesen Vitaminas D3 400 – produktas, skirtas mitybai papildyti vitaminu D3 (cholekalciferoliu) kūdikiams, mažiems vaikams, paaugliams ir suaugusiems žmonėms, kuriems nustatytas vitamino D trūkumas, kurie retai būna gryname ore, vengia saulės, kurių mityba nėra pilnavertė ar pan.VartojimasRekomenduojama vartoti po vieną lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną pipete. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius suvartoti per du mėnesius. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Peržiūrėta 33 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas