PAKETAI GENTLE DAY FAR-IR ANION DIEN. N10 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

PAKETAI GENTLE DAY FAR-IR ANION DIEN. N10

Prekės ženklas: GENTLE DAY

2,89€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Gentle Day® dieniniai paketai su anijonų juostele ECO FAR-IR ANION, 10 vnt.  Ekologiškai sertifikuoti Oeko-Tex® 100 ekologiniu sertifikatu (Nr. 2011LK0006), atitinka ekologinius reikalavimus, keliamus produktams, turintiems tiesioginį sąlytį su oda. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu. Anijonų juostelė apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir bakterijų dauginimosi paketo viduje. Itin gerai absorbuoja skystį ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Gentle Day® dieniniai paketai su anijonų juostele ECO FAR-IR ANION, 10 vnt.  Ekologiškai sertifikuoti Oeko-Tex® 100 ekologiniu sertifikatu (Nr. 2011LK0006), atitinka ekologinius reikalavimus, keliamus produktams, turintiems tiesioginį sąlytį su oda. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu. Anijonų juostelė apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir bakterijų dauginimosi paketo viduje. Itin gerai absorbuoja skystį ir paverčia jį žele, sugeria iki 5 kartų daugiau nei įprasti paketai. Prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės patikimai apsaugo nuo pratekėjimo. Ploni, švelnūs, laidūs orui – leidžia odai kvėpuoti ir jos nedirgina, nesukelia diskomforto. Nebalinti chloru, be kvapiklių, be chemikalų, galinčių sukelti odos sudirgimą ir alergiją. Odai tinkamas pH, neišbalansuoja makšties terpės. Dermatologiškai patikrinti. Ypatingo dizaino pakuotė apsaugo paketus nuo nešvarumų patekimo į pakuotės vidų. KAM REKOMENDUOJAMA? Moterims ir mergaitėms, turinčioms jautrią odą ir linkusioms į alergiją. Moterims ir merginoms, turinčioms gausias menstruacijas. Moterims ir merginoms, turinčioms skausmingas menstruacijas. Moterims, turinčioms urologinių problemų dėl šlapimo nelaikymo. Moterų atsiliepimai apie Gentle Day® dieninius paketus Pastebėjau, kad šių paketų reikia kur kas mažiau nei įprastų, nors jie yra brangesni už įprastus paketus, tačiau jie sugeria daugiau, be to, nejuntama nemalonaus kvapo, todėl jų nereikia taip dažnai keisti. Kai naudojau įprastus paketus, antrą mėnesinių dieną jausdavau tempimą, oda būdavo labai sudirgusi, jautri, tačiau maniau, kad taip ir turi būti. Pabandžiusi Gentle Day higieninius paketus, pastebėjau, kad tie negalavimai dingo. Mano paauglė dukra labai alergiška, todėl visi paketai, kuriuos ji išbandė, sukeldavo jai alergiją. Labai apsidžiaugėme, kai gydytoja rekomendavo Gentle Day higieninius paketus. Nuo to laiko mano mergaitė gali patogiai jaustis menstruacijų metu. Kaip naudoti: Išimkite pakelį iš pakuotės, pakuotę vėl užklijuokite. Išvyniokite pakelį ir nuimkite paketą nuo plastikinės plėvelės. Plėvelės neišmeskite, jos prireiks panaudojus paketą. Užklijuokite paketą ant kelnaičių. Ilgesnis paketo galas turi būti nugarinėje kelnaičių dalyje. Kad būtumėte geriau apsaugota nuo pratekėjimo, rinkitės įprasto dizaino, gerai priglundančias kelnaites. Atėjus laikui keisti paketą, nuimkite jį nuo kelnaičių ir įvyniokite į plastikinę plėvelę, kurią nuėmėte nuo paketo prieš jį naudojant. Panaudotą paketą išmeskite į šiukšlių dėžę. Negalima mesti į klozetą. 2005 m. suteiktas išradimo patentas Nr. 200510076755Sertifikuoti Oeko-Tex® 100 ekologiniu sertifikatu (Nr. 2011LK0006)ISO 9001:2008 Kokybės vadybos sistemos standartai. Tai užtikrina produktų kokybę.ISO 14001:2004 Aplinkos vadybos sistemų standartas.Gentle Day® Far-IR Anion higieniniai paketai atitinka Lietuvos Respublikos higienos normą HN 64-1:2001. Mikrobiologinio tyrimo protokolo Nr. M 5783 (M 14468 - M 14471).

Peržiūrėta 36 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas