-30%
PROTO-COL šveitiklis veidui microdermabrasinis, 60 ml, Vnt | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

PROTO-COL šveitiklis veidui microdermabrasinis, 60 ml, Vnt

Prekės ženklas: PROTO-COL

34,69€ 24,28€

(Taupymas 10,41€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Veido šveitiklis Proto-Col Microdermabrasion 60ml

Veido šveitiklis Proto-Col Microdermabrasion 60ml – šveitiklis su deimantų dulkėmis, smulkintais perlais ir AHA rūgštimis.

Šveitiklyje yra susmulkintų deimantų ir perlų, kurie lygina odą, kartu su AHA glikolio rūgštimi ir pieno rūgštimi su vaisių fermentais, kurie ištirpdo užsikimšusių porų nešvarumus, pašalina negyvą odą ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Veido šveitiklis Proto-Col Microdermabrasion 60ml

Veido šveitiklis Proto-Col Microdermabrasion 60ml – šveitiklis su deimantų dulkėmis, smulkintais perlais ir AHA rūgštimis.

Šveitiklyje yra susmulkintų deimantų ir perlų, kurie lygina odą, kartu su AHA glikolio rūgštimi ir pieno rūgštimi su vaisių fermentais, kurie ištirpdo užsikimšusių porų nešvarumus, pašalina negyvą odą ir skatina odos regeneracijos procesus.

Priemonė švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles, taip suteikiama skaistesnė, rafinuotesnė ir jaunatviškesnė veido spalva ir suaktyvėja ląstelių apykaitą. Koralų jūros dumbliai, augalinės kilmės kolagenas ir šilko baltymai atgaivina, atnaujina ir atgaivina odą. Rezultatai matomi jau po pirmo naudojimo.

Pagrindinės priemonės savybės:

Akimirksniu atraskite gyvybingą, skaistesnę ir spindinčią veido odą.

Sudėtyje yra trigubas šveitiklis: fizinis, cheminis ir vaisių fermentų.

Alavijų ir simondsijų aliejus ramina odą ir mažina sudirginimą.

Skatina sveiką odos mikrobiomą.

Tinka visų tipų odai, ypač jautriai, riebiai, mišriai ir į spuogus linkusiai odai.

Naudojimas

Naudokite vieną arba du kartus per savaitę vakare. Užtepkite ploną sluoksnį šveitiklio ant švaraus, drėgno veido (taip išvengsite odos tempimo), lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuokite ir palikite veikti maždaug 30 sekundžių. Negalima stipriai šveisti odos. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu ir švelniai nusausinkite.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama išbandyti kartu su veido serumu su kolagenu Proto-Col Collagen Facial Serum 30ml ir drėkinamuoju veido geliu Proto-Col Moisturising Facial Gel 50ml.

Įspėjimas: Šiame gaminyje yra alfa hidroksi rūgšties (AHA), kuri gali padidinti Jūsų odos jautrumą saulei, todėl būtinai tepkite odą apsauginiu kremu nuo saulės (SPF).

Peržiūrėta 22 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas