Maca šaknies 10:1 ekstraktas (5000 mg 120 kapsulių), N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

RAW POWDERS, Maca šaknies 10:1 ekstraktas 500 mg kaps., N120

Prekės ženklas: RAW POWDERS

Prekė išparduota

RAW POWDERS™ MACA ŠAKNIES 10:1 EKSTRAKTO KAPSULĖS

Maisto papildas

120 kapsulių
Grynasis kiekis: 90 g (paaiškinimas: 120 kapsulių po 750 mg).

KAS YRA MACA?

Peruvinė pipirnė, dar vadinama Maca (Lepidium meyenii) - bastutinių šeimos, pipirnės genties augalas, kilęs iš Bolivijos bei Peru Andų regiono, kur beveik 2000 metų jis auginamas maistui ir kaip vaistinis ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

RAW POWDERS™ MACA ŠAKNIES 10:1 EKSTRAKTO KAPSULĖS

Maisto papildas

120 kapsulių
Grynasis kiekis: 90 g (paaiškinimas: 120 kapsulių po 750 mg).

KAS YRA MACA?

Peruvinė pipirnė, dar vadinama Maca (Lepidium meyenii) - bastutinių šeimos, pipirnės genties augalas, kilęs iš Bolivijos bei Peru Andų regiono, kur beveik 2000 metų jis auginamas maistui ir kaip vaistinis augalas.

KODĖL TAI NAUDINGA?

Maca (Peruvinė pipirnė (Lepidium meyenii)) šaknis garsėja kaip energijos, ištvermės šaltinis, o taip pat kaip galingas afrodiziakas. Manoma, jog pavadinimas „Maca“ galėjo kilti iš dviejų Chibcha genties žodžių: ma – reiškia „ūgis“ ir ca – reiškia „geras maistas, kuris stiprina“. Įdomu, jog nors Maca nepriklauso ženšenio šeimai, bet ji vadinama Peru ženšeniu arba Amazonės ženšeniu, arba dar kitaip – inkų auksu. Jų sudėtyje gausu vitaminų, mineralų, skaidulinių medžiagų, o taip pat vertingų augalinių junginių, pavyzdžiui, gliukozinolatų ir polifenolių.

Sudedamosios dalys

Sudedamosios dalys. Peruvinių pipirnių (Lepidium meyenii, Maca) šaknų ekstraktas 10:1, ryžių miltai, kapsulės apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė.

1 kapsulėje yra: 500 mg peruvinių pipirnių (Lepidium meyenii, Maca) šaknų ekstrakto 10:1, kas atitinka 5000 mg grynų peruvinių pipirnių (Lepidium meyenii) šaknų.

 

Raw Powders tikslas yra eliminuoti kuo daugiau nereikalingų maisto priedų tam, kad papildai būtų kuo natūralesni ir „švaresni“. Tad mes nuolatos tobuliname savo produktų sudėtis ir ieškome geriausių sudedamųjų medžiagų.

Peržiūrėta 58 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas