-35% NEW
SAPIENS 5-HTP PRO kaps. N90, 90 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SAPIENS 5-HTP PRO kaps. N90, 90 vnt.

Prekės ženklas: SAPIENS

Prekė išparduota

SAPIENS 5-HTP PRO maisto papildas skirtas visiems, siekiantiems pagerinti nervų sistemos veiklą. Papildo sudėtyje esančios Griffonia simplicifolia sėklos padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją. Grifonia augalo sėklos pasižymi 5-hidroksitriptoofano (5-HTP) gausa. 5-HTP yra serotonino pirmtakas. Serotoninas reguliuoja nuotaiką ir miegą. Veiksmingas 5-HTP kiekis išgaunamas iš itin kokybiškų, vakarų Afrikoje augančių vaisių.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Miegas yra svarbus mūsų darbingumui, nuotaikai ir puikiai savijautai. Miego metu vyksta svarbūs mūsų organizmo procesai.

SAPIENS 5-HTP PRO sudėtyje yra net 100 mg 5-HTP, kuris yra išgaunamas iš aukštos kokybės Griffonia simplicifolia sėklų, augančių vakarų Afrikoje. Griffonia simplicifolia padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją. 5-HTP yra serotonino pirmtakas, kuris reguliuoja nuotaiką ir miegą.

Europos Komisija 5-hidroksitriptofaną pripažino nauju maisto produktu ir įtraukė į Naujo maisto katalogą. Vienas iš 5-hidroksitriptofano šaltinių yra augalo Griffonia simplicifolia sėklos. Lietuvoje leidžiami tik tie 5-HTP sprendimai, kurių sudėtyje yra augalo Griffonia simplicifolia sėklų. Jose natūraliai yra 5-hidroksitriptofano – būtent toks yra SAPIENS 5-HTP PRO!

Sudedamosios dalys

5-HTP PRO

Veikliosios medžiagos

1 kapsulėje yra

RMV *,%

Grifonijos ekstraktas, kuriame yra

500.00 mg

**

5-hidroksitriptofano (5-HTP)

100.00 mg

**

*RMV- referencinė maistinė vertė (rekomenduojama paros norma)**-RMV nenustatyta.***KSV - kolonijas sudarančių vienetų

Naudojimo būdas
Papildą SAPIENS 5-HTP PRO rekomenduojama gerti po 1 - 3 kapsules per parą. Tinka vegetarams ir veganams.
Nerekomenduojama nėščiosioms ir maitinančioms mamoms bei vaikams iki dvylikos metų amžiaus. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Peržiūrėta 105 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas