SWANSON, Black Cohosh, 60 kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SWANSON, Black Cohosh 540mg kaps., N60

Prekės ženklas: SWANSON

11,09€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

BLACK COHOSH N60
Maisto papildas
60 kapsulių

Swanson Black Cohosh pagaminta JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Black Cohosh kilęs iš rytinės Šiaurės Amerikos dalies ir yra natūralus produktas, pagamintas iš kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

BLACK COHOSH N60
Maisto papildas
60 kapsulių

Swanson Black Cohosh pagaminta JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Black Cohosh kilęs iš rytinės Šiaurės Amerikos dalies ir yra natūralus produktas, pagamintas iš kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių. Amerikos indėnai naudojo Black Cohosh manydami, kad jinai gali palengvinti menopauzės sukeltus nepatogumus.
Net 60 Black Cohosh kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.
Swanson Black Cohosh yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3220/14

Sudedamosios dalys

1 kapsulėje yra: 540 mg Kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių miltelių

Sudedamosios dalys: kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių milteliai (Black Cohosh / Actaea racemosa), ryžių miltai, želatina.

Naudojimo būdas
Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną.
Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva.

Peržiūrėta 35 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas