SWANSON, Didžioji dilgelė, 100 kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SWANSON, Didžioji dilgelė kaps., N100

Prekės ženklas: SWANSON

9,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

DIDŽIOJI DILGELĖ 500MG N100
Maisto papildas
100 kapsulių

Swanson maisto papildas Didžioji dilgelė pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Didžioji dilgelė savo sudėtyje turi daugybę įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai A, B, C ir K, kalcio ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

DIDŽIOJI DILGELĖ 500MG N100
Maisto papildas
100 kapsulių

Swanson maisto papildas Didžioji dilgelė pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Didžioji dilgelė savo sudėtyje turi daugybę įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai A, B, C ir K, kalcio, geležies, magnio, fosforo, kalio ir natrio. Taip pat linolo, palmitino, linelono, stearino ir oleino rūgšties, nepakeičiamų amino rūgščių, kaempferolio, kvercetino, kumarinų ir kitų flavonoidų,
beta karoteno, liuteino ir kitų karotenoidų. Didžioji dilgelė ir jos savybės aprašytos anglosaksų tradicinėje medicinoje jau X mūsų eros amžiuje. Buvo tikima, kad Didžioji dilgelė gali padėti mažinti uždegimus ir artrito sukeltus nepatogumus, taip pat pagelbėti esant prostatos negalavimams.
Net 100 kapsulių Jums užteks daugiau nei 3 mėn. kursui.
Swanson Didžioji dilgelė yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3078/14

Sudedamosios dalys

1 kapsulėje yra: 500mg Didžiųjų dilgėlių šaknų milteliai

Sudedamosios dalys: didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica / Stinging Nettle Root) šaknų milteliai, želatina, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Naudojimo būdas
Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva.

Peržiūrėta 36 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas