SWANSON, Inozitolis 650MG, 100 kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SWANSON, Inozitolis 650MG kaps., N100

Prekės ženklas: SWANSON

13,59€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

INOZITOLIS N100
Maisto papildas
100 kapsulių

Swanson maisto papildas Inozitolis pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

Inozitolis tarpininkauja ląstelių signalo perdavimui, reaguodamas į įvairius hormonus, neurotransmiterius ir augimo faktorius, taip pat dalyvauja osmoreguliacijoje. Didžiausia Inozitolio koncentracija ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

INOZITOLIS N100
Maisto papildas
100 kapsulių

Swanson maisto papildas Inozitolis pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

Inozitolis tarpininkauja ląstelių signalo perdavimui, reaguodamas į įvairius hormonus, neurotransmiterius ir augimo faktorius, taip pat dalyvauja osmoreguliacijoje. Didžiausia Inozitolio koncentracija yra smegenyse, kur jis atlieka svarbų vaidmenį, nes kiti neurotransmiteriai ir kai kurie steroidiniai hormonai jungiasi prie jų receptorių.

Swanson Inozitolis pagamintas be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas, be pesticidų.

Net 100 Inozitolio kapsulių Jums užteks daugiau nei 3 mėn. kursui.

Swanson Inozitolis Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3081/14

Sudedamosios dalys

1 kapsulėje: 650 mg Inozitolio

Sudedamosios dalys: inozitolis, ryžių miltai, želatina, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos.

Naudojimo būdas
Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.
Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Partija: žr. ant pakuotės.
Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva

Peržiūrėta 53 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas