SWANSON, Kudzu, 60 kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SWANSON, Kudzu kaps., N60

Prekės ženklas: SWANSON

9,09€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

KUDZU N60
Maisto papildas
60 kapsulių

Swanson maisto papildas Kudzu N60 pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Kudzu yra natūralus produktas, pagamintas iš Skiautėtųjų puerarijų šaknų. Kudzu šimtmečius yra naudojama Rytų Azijoje liaudies medicinoje. Kudzu šaknis viena ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

KUDZU N60
Maisto papildas
60 kapsulių

Swanson maisto papildas Kudzu N60 pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
Kudzu yra natūralus produktas, pagamintas iš Skiautėtųjų puerarijų šaknų. Kudzu šimtmečius yra naudojama Rytų Azijoje liaudies medicinoje. Kudzu šaknis viena iš pirmųjų dokumentais pagrįstų žolelių, naudotų tradicinėje kinų praktikoje. Šiuolaikiniai tyrimai atskleidė, kad Kudzu šaknis turi izoflavonų, įskaitant puerariną (apie 60% visų izoflavonų), daidzeiną, daidziną, mirificiną ir salvianolo rūgštį, bei daugelio kitų.

Swanson Kudzu pagaminta be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorota, be pesticidų ir yra 100 proc. natūrali.

Net 60 Kudzu kapsulių Jums užteks 1-2 mėn. kursui.

Swanson Kudzu Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-2861/14

Sudedamosios dalys

1 kapsulėje: 500mg Kudzu

Sudedamosios dalys: Skiautėtųjų puerarijų (Pueraria lobata / Kudzu) šaknų milteliai, želatina, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė.

Naudojimo būdas
Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva.

Peržiūrėta 39 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas