SWANSON, MSM 1000MG, 120 kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

SWANSON, MSM 1000MG kaps., N120

Prekės ženklas: SWANSON

14,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

MSM 1000MG N120

Maisto papildas
120 kapsulių
Patentuota TruFlex® formulė

Swanson maisto papildas MSM pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

MSM (metilsulfonilmetanas) yra natūralus produktas, pagamintas iš natūraliai randamos mineralinės sieros. MSM yra mažų molekulių sieros junginys, kurio esama ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

MSM 1000MG N120

Maisto papildas
120 kapsulių
Patentuota TruFlex® formulė

Swanson maisto papildas MSM pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

MSM (metilsulfonilmetanas) yra natūralus produktas, pagamintas iš natūraliai randamos mineralinės sieros. MSM yra mažų molekulių sieros junginys, kurio esama tam tikros rūšies maisto produktuose, pavyzdžiui, kavoje, arbatoje, žaliose daržovėse. Siera yra vienas iš žmogaus organizmui būtinų mineralų. Dėl įvairiausių uždegimų sieros sąnariuose mažėja, todėl atsiranda sąnarių negalavimams, toks kaip artritas, artrozė. MSM sieros junginius organizmas lengvai įsisavina.

Swanson MSM pagaminta be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas ir be pesticidų.

Net 120 MSM kapsulių Jums užteks 2-3 mėn. kursui.

Swanson MSM Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3088/14

Sudedamosios dalys

3 kapsulėse: 3000 mg Metilsulfonilmetano (MSM)

Sudedamosios dalys: metilsulfonilmetanas, želatina, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos.

Naudojimo būdas
Vartojimas: Suaugusiems po 1 kapsulę 3-4 kartus per dieną valgio metu užgeriant vandeniu.
Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva

Peržiūrėta 33 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas