-30%
Prezervatyvai LIFESTYLES SKYN FIVE SENSES, 5 vnt., 5vnt. | internetinevaistine.lt
DUREX
Perkant už daugiau kaip 30€
Vaizdas yra iliustracinis

LIFESTYLES SKYN FIVE SENSES prezervatyvai, 5vnt.

Prekės ženklas: LIFESTYLES

6,69€ 4,68€

(Taupymas 2,01€)

GERIAUSIAS IKI 30.06.2024

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

SKYN 5 Senses dėžutėje rasite net 5 rūšių premium klasės SKYNFEEL prezervatyvus – Intense Feel su papildoma stimuliacija Jam ir Jai, Coctail Club – jausmingojo Passion Daiquiri kokteilio kvapo ir skonio, Elite – itin plonus ir švelnius, HOT – su šildančiais pojūčiais, COOL – su maloniai švelniu dilgčiojimu bei jaudinančia ...

DUREX
Perkant už daugiau kaip 30€

DUREX

DUREX Real Feel, prezervatyvai, 10 vnt., 10 vnt.

Dovanos vertė - Eur 2,40

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

SKYN 5 Senses dėžutėje rasite net 5 rūšių premium klasės SKYNFEEL prezervatyvus – Intense Feel su papildoma stimuliacija Jam ir Jai, Coctail Club – jausmingojo Passion Daiquiri kokteilio kvapo ir skonio, Elite – itin plonus ir švelnius, HOT – su šildančiais pojūčiais, COOL – su maloniai švelniu dilgčiojimu bei jaudinančia vėsa.
SKYNFEEL™ medžiaga be latekso yra tokia minkšta ir patogi, kad beveik jos nepastebėsite.
5 lubrikuoti, tiesios formos su rezervuaru, švelnaus paviršiaus (išskyrus Intense Feel), natūralios spalvos prezervatyvai pagaminti iš poliizopreno. Šis produktas pagamintas iš sintetinio poliizopreno, jame nėra latekso, todėl jis yra tinkamas pasirinkimas asmenims su žinoma ar įtariama alergija lateksui. Tinkamas prezervatyvų naudojimas gali padėti sumažinti nėštumo, ŽIV/AIDS ir lytiškai plintančių infekcijų riziką, tačiau jokia kontracepcijos forma negali užtikrinti 100% apsaugos. Prieš naudojant, prašome perskaityti naudojimo instrukciją. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kur nepatenka tiesioginiai saulės spinduliai. Nenaudokite prezervatyvų pasibaigus tinkamumo vartoti datai ir/arba esant pažeistai plėvelei.

Peržiūrėta 25 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas