-35%
bioCALCIUM forte 600 mg, 30 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioCALCIUM forte 600 mg, 30 pakelių, 30 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

8,69€ 5,65€

(Taupymas 3,04€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

bioCALCIUM forte 600 mgMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųMaisto papildas Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiu mineralu-kalciu. Šio produkto sudėtyje yra ORGANINĖS kilmės kalcis. Kalcis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę,Kalcis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą,Kalcis padeda palaikyti normalų nervų impulso perdavimą,Kalcis padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą,Kalcis padeda palaikyti ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

bioCALCIUM forte 600 mgMilteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųMaisto papildas Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiu mineralu-kalciu. Šio produkto sudėtyje yra ORGANINĖS kilmės kalcis. Kalcis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę,Kalcis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą,Kalcis padeda palaikyti normalų nervų impulso perdavimą,Kalcis padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą,Kalcis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą,Kalcis padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą.Vitaminas D padeda palaikyti normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą,Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ar saldiklių. Grynasis kiekis: 30 pakelių x 3 g = 90 g.Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms, vegetarams ir veganams.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 ° C temperatūroje.Prefiksas “bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį. Pagaminta “GadotBiochemical Ltd.”, Izraelis.Platintojas Baltijos šalyse: UAB “Biofarmacija”, Taikos pr. 4A, Klaipėda, tel. +37068778417, el.paštas: [email protected] Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.    
Sudedamosios dalys
kalcio citrato druskos, cholekalciferolis (vitaminas D). 1 PAKELYJE YRA:KIEKISRMV*KALCIO600 mg75 %VITAMINO D310 µg / 400 TV200 %*Referencinė maistinė vertė.
Naudojimo būdas
1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (200 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite ir išgerkite. Miltelius galima berti į maistą (košes, jogurtus ir pan.). Suaugusiems vartoti po 1 pakelį, o vaikams nuo 6 iki 12 metų - po 1/2 pakelio per dieną, prieš arba po valgio.Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms, vegetarams ir veganams.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 49 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas