bioMAGNESIUM 300mg, 30 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioMAGNESIUM 300mg, 30 pakelių, 30 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

9,39€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiu mineralu - magniu. Šio produkto sudėtyje yra ORGANINĖS kilmės magnio, kurio žaliava yra išgauta iš Negyvosios jūros vandens.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Milteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųMaisto papildasMagnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.Magnis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą.Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir baltymų sintezę.Magnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją.Magnis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese Dėmesio! Sudėtyje yra tik aktyvioji magnio medžiaga. Produkte nėra konservantų, stabilizatorių, saldiklių ar dažiklių. Todėl galimos nuosėdos ir gryno magnio pojūtis!Grynasis kiekis: 30 pakelių x 2,2 g = 66 gKITA INFORMACIJA.Kodėl geriau vartoti magnio produktus miltelių pavidalu? Išvengiama priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių gamybai. ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25° C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės.Prefiksas “bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį.Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.  

Sudedamosios dalys

citrinų rūgšties magnio druskos (magnio citratas). 1 PAKELYJE YRA:KIEKISRMV*MAGNIO300 mg80 %RMV – referencinė maistinė vertė.

Naudojimo būdas
1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (200 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite ir išgerkite. Suaugusiems vartoti po 1 pakelį, vaikams nuo 2 metų - po 1/4 pakelio, 6-12 metų po 1/2 pakelio per dieną, po valgio.Patarimas/įspėjimas – vartojant ryte nevalgius laisvina vidurius.Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms moterims, veganams ir vegetarams.Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamajai daliai.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 69 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas