-30%
BioMAGNIS 300mg + bioKALIS 300mg, 30 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA BioMAGNIS 300mg + bioKALIS 300mg, 30 pakelių, 30 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

11,99€ 8,39€

(Taupymas 3,60€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą mineralais-magniu ir kaliu. Šio produkto sudėtyje yra ORGANINĖS kilmės magnio ir kalio. Magnio žaliava yra išgauta iš Negyvosios jūros vandens.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Milteliai geriamajam tirpalui ruošti, 30 pakeliųGalioja iki 2022.01.30Maisto papildasMagnis ir Kalis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją.Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargįMagnis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklęMagnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrąMagnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir baltymų sintezęMagnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkcijąMagnis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi proceseKalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį Dėmesio! Gamyboje nenaudojami dažikliai, kvapiosios medžiagos, dirbtiniai saldikliai ar tirpumą gerinantys priedai, kiti konservantai. Magnio žaliava išgauta iš Negyvosios jūros. Gamintojas yra sertifikuotas pagal Pasaulinį maisto saugos standartą. Žaliavos unikalumas patvirtintas Pasauliniu ir Izraelio patentas, kokybė atitinka aukščiausius košerinio ir chalalinio sertifikatų reikalavimus.Grynasis kiekis: 30 pakelių x 4,5g = 135 gĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25° C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės.Prefiksas “bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį.Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417.  

Sudedamosios dalys

magnio kalio citratas, ekologiškas cukrus. 1 PAKELYJE YRA:KIEKISRMV*MAGNIO300 mg80 %KALIO300 mg15 %RMV – referencinė maistinė vertė.

Naudojimo būdas
1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (200 ml) vandens ar sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Suaugusiems vartoti po 1 pakelį, o vaikams 6–12 metų, po pusę pakelio per dieną, po valgio.Gali vartoti ir nėščiosios, maitinančios, vegetarai ir veganai.Patarimas/įspėjimas – vartojant ryte nevalgius laisvina vidurius.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 60 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas