bioVITAMIN C + Zn, 14 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BIOFARMACIJA bioVITAMIN C + Zn, 14 pakelių, 14 pakelių

Prekės ženklas: BioFarmacija

5,59€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

bioVITAMIN C + ZnMilteliai, 14 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje – natūralios kilmės vitaminas C, išgautas iš laukinių vyšnių – plikųjų malpigijų, kitaip žinomų kaip Acerola. Šio maisto papildo sudėtyje vitaminas C yra papildytas cinko mineralu.Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

bioVITAMIN C + ZnMilteliai, 14 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje – natūralios kilmės vitaminas C, išgautas iš laukinių vyšnių – plikųjų malpigijų, kitaip žinomų kaip Acerola. Šio maisto papildo sudėtyje vitaminas C yra papildytas cinko mineralu.Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ar saldiklių.Grynasis kiekis: 1,0 g x 14 = 14 gĮspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas, laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 °C temperatūroje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.„bio“ pavadinime reiškia biologinį produkto įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį, nesusijęs su ekologine gamyba. Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417. 
Sudedamosios dalys
Džiovintų plikųjų malpigijų (acerola) ekstraktas (lot. Malpighia glabra L.), cinko citratas.1 pakelyje yra:KiekisRMV*Džiovintosios plikosios malpigijos (acerola)Iš jų vitamino CCinko500 mg 80 mg10 mg    - 100 %100 %  *Referencinė maistinė vertė
Naudojimo būdas
Pakelio turinį galima berti tiesiai į burną, tirpinti 100-200 ml vandenyje/sultyse arba gerti kaip arbatą (iki 50 ⁰C). Suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų vartoti 1 pakelį per dieną. Tinka veganams ir vegetarams.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 36 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas