-33%
bioVITAMIN C + Zn, 14 pakelių | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

0 Atsiliepimai

BIOFARMACIJA bioVITAMIN C + Zn, 14 pakelių, 14 pakelių

5,45€ 3,65€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

bioVITAMIN C + ZnMilteliai, 14 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje – natūralios kilmės vitaminas C, išgautas iš laukinių vyšnių – plikųjų malpigijų, kitaip žinomų kaip Acerola. Šio maisto papildo sudėtyje vitaminas C yra papildytas cinko mineralu.Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių ...
Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

bioVITAMIN C + ZnMilteliai, 14 pakeliųMaisto papildas Sudėtyje – natūralios kilmės vitaminas C, išgautas iš laukinių vyšnių – plikųjų malpigijų, kitaip žinomų kaip Acerola. Šio maisto papildo sudėtyje vitaminas C yra papildytas cinko mineralu.Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių, be kvapiųjų medžiagų ar saldiklių.Grynasis kiekis: 1,0 g x 14 = 14 gĮspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas, laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 °C temperatūroje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.„bio“ pavadinime reiškia biologinį produkto įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį, nesusijęs su ekologine gamyba. Gamintojas: Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, el.paštas: [email protected], tel. 868778417. 
Sudedamosios dalys
Džiovintų plikųjų malpigijų (acerola) ekstraktas (lot. Malpighia glabra L.), cinko citratas.1 pakelyje yra:KiekisRMV*Džiovintosios plikosios malpigijos (acerola)Iš jų vitamino CCinko500 mg 80 mg10 mg    - 100 %100 %  *Referencinė maistinė vertė
Naudojimo būdas
Pakelio turinį galima berti tiesiai į burną, tirpinti 100-200 ml vandenyje/sultyse arba gerti kaip arbatą (iki 50 ⁰C). Suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų vartoti 1 pakelį per dieną. Tinka veganams ir vegetarams.
Gamintojas

Gadot Biochemical Int. Ltd, P.O.B. 10636, Haifa bay, Izraelis

Peržiūrėta 37 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas