NEW
BUBCHEN kremas nuo šalčio ir vėjo, 75 ml, 75 ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BUBCHEN kremas nuo šalčio ir vėjo, 75 ml, 75 ml

Prekės ženklas: BUBCHEN

Prekė išparduota

BÜBCHEN KREMAS NUO VĖJO IR ŠALČIO, 75ml  Patikimai  apsaugo jautrią ir sausą kūdikio odelę  bet kokiu oru nuo šalčio, vėjo bei nuo drėgmės.  Su migdolų aliejumi. Su taukmedžio sviestu.  Apie 50 metų Bubchen kuria švelnios odos priežiūrai skirtusproduktus. Kompanija atlieka nuolatinius tyrinėjimus bei  griežtą kontrolę, atrinkinėjant aukščiausios  kokybės natūralias medžiagas ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

BÜBCHEN KREMAS NUO VĖJO IR ŠALČIO, 75ml  Patikimai  apsaugo jautrią ir sausą kūdikio odelę  bet kokiu oru nuo šalčio, vėjo bei nuo drėgmės.  Su migdolų aliejumi. Su taukmedžio sviestu.  Apie 50 metų Bubchen kuria švelnios odos priežiūrai skirtusproduktus. Kompanija atlieka nuolatinius tyrinėjimus bei  griežtą kontrolę, atrinkinėjant aukščiausios  kokybės natūralias medžiagas, kurios naudojamos šių produktų gamybai. Kremo sudėtyje esantis migdolų aliejus suteikia odai malonų   pojūtį, taukmedžio sviestas maitina sausą ir švelnią kūdikio    odelę. Be mineralinių aliejų. Be konservantų. Be dažiklių   Be alergizuojančių kvapiųjų medžiagų. Akušeriai ir gydytojai pratestavo, kad produktas yra gerai    toleruojamas.Naudojimas: reikiamą kremo kiekį išspauskite ant pirštų  ir švelniai įtrinkite kūdikio veido, rankyčių odelę. 

Naudojimo būdas
Kremą plonu sluoksniu tepkite ant kūdikio veido ir rankų 15-20 minučių (žiemą – 30 min.) prieš išeinant iš namų. Leiskite kremui visiškai susigerti.

Peržiūrėta 66 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas