CLARIWELL MIGRAKLER, 60 kapsulių, 60 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

CLARIWELL MIGRAKLER, 60 kapsulių, 60 vnt.

Prekės ženklas: CLARIWELL

24,29€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Ypatingos formulės CLARIWELL® MIGRAKLER maisto papildas su magniu, vaistiniais skaisteniais, kofermentu Q10 ir riboflavinu (vitaminu B2) palaiko normalią nervų sistemos veiklą.

Kam skirta: suaugusieji, sergantys migrena, kenčiantys nuo galvos skausmų.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ypatingos formulės CLARIWELL® MIGRAKLER maisto papildas su magniu, vaistiniais skaisteniais, kofermentu Q10 ir riboflavinu (vitaminu B2) palaiko normalią nervų sistemos veiklą.

Kam skirta: suaugusieji, sergantys migrena, kenčiantys nuo galvos skausmų.

 

Sudedamosios dalys

MIGRAKLER sudėtis:

1 kapsulės sudėtis

2 kapsulių sudėtis*

NRV**

Buferinis magnio citratas (magnio citratas, magnio oksidas)

457,5 mg

915 mg

-

įskaitant magnį

150 mg

300 mg

80 %

Kofermentas Q10

25 mg

50 mg

-

Riboflavinas (vitaminas B2)

6,25 mg

12,5 mg

892,8 %

Vaistinių skaistenių Tanacetum parthenium L.) lapų ekstraktas (10–15: 1), standartizuotas iki > 0,2 % partenolido

1,63 mg

3,26 mg

-

įskaitant partenolidą

3,26 µg

6,52 µg

-

* REKOMENDUOJAMA PAROS NORMA: 2 kapsulės.

** NRV – vitaminų ir mineralų kiekis rekomenduojamoje paros normoje (procentais) nuo referencinės maistinės vertės

 

MIGRAKLER sudėtis:

Vaistinių skaistenių (Tanacetum parthenium L.) ekstraktas pasirinktas su didele augalo koncentracija, jame yra užtikrintas aktyviosios medžiagos partenolido kiekis. Paros normos ekstrakto kiekis atitinka 48,9 mg vaistinių skaistenių. Europos vaistų agentūros vaistinių skaistenių įvertinimo ataskaitoje (EMA/HMPC/48716/2019) padaryta išvada, kad vaistiniai skaisteniai vartojami nuo migrenos ir galvos skausmo, gydomoji paros norma – 100 mg augalo.

Buferinis magnio citratas (magnio citratas ir magnio oksidas) užtikrina 67 % daugiau įsisavinamos magnio pagrindinės medžiagos nei toks pat kiekis kitos formos magnio druskų.

Kofermentas Q10 yra ubichinono pavidalu. Būtent ši kofermento forma yra sintetinama žmogaus organizme ir yra stabilesnė nei kofermento Q10 ubichinolio forma.

Riboflavinas (vitaminas B2) (paros norma – 12,5 mg) padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, sumažinti nuovargį ir silpnumą, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

MIGRAKLER – Latvijos Respublikos maisto ir veterinarijos tarnybos užregistruotas maisto papildas, žr. registrą: MVT Maisto papildų registras ir Lietuvos maisto papildų sąrašą

Naudojimo būdas
Rekomenduojama paros norma – 2 kapsulės. Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu, užsigeriant stikline vandens arba vėsaus gėrimo. Rekomenduojama vartoti su maistu, kuriame yra bent šiek tiek riebalų, kurių reikia, kad kofermentas Q10 suskiltų ir organizmas jį geriau įsisavintų. Nekramtyti. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

MIGRAKLER pakuotėje yra 60 kapsulių (30 gramų). MIGRAKLER rekomenduojama gerti 3 mėnesius. NESKIRTAS GREITAM SKAUSMO MALŠINIMUI.

VARTOJIMO APRIBOJIMAI: NEVARTOTI MAISTO PAPILDO KAIP VISAVERČIO IR SUBALANSUOTO MAISTO PAKAITALO! Maisto papildas skirtas suaugusiesiems. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį arba yra padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai sudedamajai daliai, šio maisto papildo nevartokite. Jei vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami maisto papildą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pasakykite gydytojui, jei vartodami maisto papildą pastebėjote nemalonių sveikatos pokyčių.

Peržiūrėta 69 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas