D-MAX (Vit.D) Kids 10 mcg kramt. tab. N90, 90 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

D-MAX (Vit.D) Kids 10 mcg kramt. tab. N90, 90 vnt.

Prekė išparduota

Maisto papildas užtikrina pakankamą vitamino D kiekį
Vitaminas D sukauptas per vasarą žmogaus kūne gali išsilaikyti iki rugsėjo – spalio mėnesių. Todėl rudenį ir žiemą rekomenduojama naudoti papildą, kad kartu su maistu būtų suvartojamas reikalingas vitamino D kiekis. Vaikams ir paaugliams (0–18 metų), vyresniems (> 60 metų) ir nėščiosios bei ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Maisto papildas užtikrina pakankamą vitamino D kiekį
Vitaminas D sukauptas per vasarą žmogaus kūne gali išsilaikyti iki rugsėjo – spalio mėnesių. Todėl rudenį ir žiemą rekomenduojama naudoti papildą, kad kartu su maistu būtų suvartojamas reikalingas vitamino D kiekis. Vaikams ir paaugliams (0–18 metų), vyresniems (> 60 metų) ir nėščiosios bei maitinančios moterims rekomenduojama naudoti maisto papildą ištisus metus *. Papilde turėtų būti cheminė vitamino D3 forma, kuri yra vertesnė už D2. D3 yra natūrali forma žmonėms ir efektyvesnė nei D2 siekiant padidinti vitamino kiekį kraujyje.
* Suomijos rekomenduojami mitybos leidimai  2014 m
Pakankama dozė yra individuali
Suaugusiems dienos dozė gali siekti nuo 10 μg iki 100 μg, kad būtų pasiektas pakankamas D vitamino kiekis kraujyje. Dozė priklauso nuo amžiaus, saulės poveikio, odos pigmentacijos, riebalinio audinio kiekio ir kaulų būklės.
Suomijos tyrimai parodė, kad vitamino D poreikis yra daug didesnis už dabartinę rekomendaciją. Norint išlaikyti tą patį vitaminų kiekį kraujyje, kaip vasarą bei užtikrinti kaulų normalią būklę, dienos dozė vitamino D3 turėtų būti 15 μg paauglių mergaičių (11–12 m.), 24 μg pagyvenusių moterų (65 m. 85 m.) Ir 17 mg vyrams (21–49 m.). (H. Viljakainen: tinkamo vitamino D kiekio nustatymas – skersiniai ir intervenciniai tyrimai. 2008 m. Disertacija).
Rekomenduojama dienos dozė:
Didžiausias saugus vitamino D kiekis per dieną (EFSA 2012):
–  Paaugliams 11–17 years 100 µg
–  Vaikams 1–10 amžiaus 50 µg
–  Vaikams 0–1 amžiaus 25 µg
Maisto papildo D-Max Kids 10mcg sudėtis
1 tabletę sudaro vitamino D3:
D-max 10 µg braškių-aviečių skonio: 10 µg
Kita informacija:
Be cukraus, laktozės, gliuteno.
Vitaminas D3 yra kilęs iš avių vilnos riebalų.
Maisto papildas nepakeičia visavertės ir subalansuotos mitybos bei sveiko gyvenimo būdo.
D-Max Kids 10mcg maisto papildo vartojimas
Vaikams ir paaugliams 2–18 amžiaus: 2 tabletės per dieną.
Prieš vartojant papildą, patariama laikytis vitamino D suvartojimo iš mitybos ar kitų papildų (pvz., žuvų taukų, kalcio ar kitų vitaminų).
Pakuotės dydis: 90 tablečių
Pagaminta Suomijoje

Peržiūrėta 24 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas