-35%
DUREX Play Delight vibruojanti kulka N1, Vnt | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

DUREX Play Delight, vibruojanti kulka, Vnt

Prekės ženklas: DUREX

14,99€ 9,74€

(Taupymas 5,25€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Vibruojančio masažuoklio Durex Intense Delight Bullet naudojimas

Prieš pirmąjį naudojimą atsukite „Intense Delight Bullet“ pagrindą ir išimkite plastikinį skirtuką, izoliuojantį baterijos kontaktus. Pagrindą užsukite atgal. Prietaisą įjungsite ir išjungsite nuspaudę apačioje esantį mygtuką. Dar malonesniems potyriams prieš naudojimą gausiai užtepkite intymiojo arba masažo gelio iš „Durex PlayTM“ arba „Durex ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Vibruojančio masažuoklio Durex Intense Delight Bullet naudojimas

Prieš pirmąjį naudojimą atsukite „Intense Delight Bullet“ pagrindą ir išimkite plastikinį skirtuką, izoliuojantį baterijos kontaktus. Pagrindą užsukite atgal. Prietaisą įjungsite ir išjungsite nuspaudę apačioje esantį mygtuką. Dar malonesniems potyriams prieš naudojimą gausiai užtepkite intymiojo arba masažo gelio iš „Durex PlayTM“ arba „Durex PlayTM 2 in1“ asortimento. Baterijos keitimas ir šalinimas Prieš keisdami baterijas įsitikinkite, kad prietaisas nėra naudojamas ir yra išjungtas.

Atsukti prietaiso pagrindą.

Iš prietaiso išimkite seną bateriją ir vėliau ją išmeskite tam skirtoje vietoje. Išsamios informacijos teiraukitės pas pardavėją arba savivaldybės atliekų tvarkytoją.

Naują AAA bateriją įdėkite taip, kaip nurodyta prietaiso viduje

Įdėję bateriją, uždėkite ir gerai užsukite prietaiso pagrindą.

Naudojama neįkraunama baterija, kurios negalima įkrauti. Kad išvengti trumpojo jungimo, baterijos polių nelaikykite šalia laidžių medžiagų (metalų, vielos). Trumpojo jungimo pažeista baterija gali sugadini „Intense Delight Bullet“ ir, jam perkaitus, sukelti terminius pažeidimus.

Valymas, laikymas ir sauga.

Prietaisas yra nelaidus vandeniui. Vandenyje naudokite tik pilnai surinką prietaisą, laikykitės naudojimo nurodymų. Visada gerai nuvalykite prietaisą prieš ir po naudojimo. Atsargiai plaukite šiltu vandeniu ir švelniu muilu, po to skalaukite švariu šiltu vandeniu ir nusausinkite. Nenaudoti valiklių, kurių sudėtyje yra alkoholio, naftos pagrindo tirpiklių ar acetono.

Atsakomybės ribojimas.

Prietaisą naudojantys asmenys prisiima visą su tuo susijusią riziką. Nei gamintojas, nei platintojas nėra atsakingi ir neprisiima jokių įsipareigojimų, jeigu prietaisas naudojamas netinkamai.

Siekiant patobulinti, modelis gali būti pakeistas neįspėjus.

ELEKTROS IR ELEKTRONINĖS ĮRANGOS BEI BATERIJŲ ATLIEKŲ ŠALINIMAS.

Perbraukto ratukinio atliekų konteinerio simboliu pažymėtų produktų negalima šalinti su mišriomis buitinėmis atliekomis, juos reikia pristatyti į tam skirtas vietas. Išsamios informacijos teiraukitės pas pardavėją arba savivaldybės atliekų tvarkytoją.

Peržiūrėta 36 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas