1+1
HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml, Vnt | internetinevaistine.lt
HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml, Vnt | internetinevaistine.lt
HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml 1+1
Vaizdas yra iliustracinis

HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml, Vnt

Prekės ženklas: HAIRBURST

36,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Formulė yra papildyta galingu natūraliai gautų veikliųjų medžiagų deriniu, įskaitant kokosų vaisių ekstraktą, kad pagerintų blizgesį, glotnumą ir padidintų drėkinimą, ir juodųjų avižų ekstraktu, kad pagerintų plaukų struktūrą, palengvinant jų šukavimą ir išvengiant skilimų. Uždaro drėgmę ir intensyviai drėkina, suteikdamas plaukams šilkinę tekstūrą ir nepalikdamas riebių likučių.HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml 1+1

HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml 1+1

HAIRBURST kaukė plauk., 220 ml, Vnt

Dovanos vertė - Eur 36,99

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Formulė yra papildyta galingu natūraliai gautų veikliųjų medžiagų deriniu, įskaitant kokosų vaisių ekstraktą, kad pagerintų blizgesį, glotnumą ir padidintų drėkinimą, ir juodųjų avižų ekstraktu, kad pagerintų plaukų struktūrą, palengvinant jų šukavimą ir išvengiant skilimų. Uždaro drėgmę ir intensyviai drėkina, suteikdamas plaukams šilkinę tekstūrą ir nepalikdamas riebių likučių.Privalumai:

skatina pastebimai storesnių ir sveikiau atrodančių plaukų augimą;

palaiko plaukų skaidulų atsinaujinimą bei sumažina lūžinėjimą;

padeda atsikratyti ir suvaldyti garbanas;

didina plaukų blizgesį, paklusnumą ir švelnumą;

drėkina, maitina ir kondicionuoja.JUODŲJŲ AVIŽŲ EKSTRAKTAS. Juodosiose avižose esantys polisacharidai ir aminorūgštys pagerina plaukų paviršiaus struktūrą, todėl juos lengviau tampa iššukuoti, pagerėja blizgesys ir paslankumas. Jie taip pat stengiasi užkirsti kelią plaukų galiukų skilimui, drėkindami plaukus dėl didelio natūralių vandens atsargų kiekio

AVOKADŲ ALIEJUS. Papildytas oleino rūgštimi ir mononesočiaisiais riebalais, avokadų aliejus yra vienas iš nedaugelio aliejų, kuris iš tikrųjų gali prasiskverbti pro plauko stiebą ir drėkinti plaukus, o ne dengti plaukus. Šie riebalai gali padėti sustiprinti plauko stiebą ir užkirsti kelią plaukų lūžinėjimui.

KOKOSO VAISIŲ EKSTRAKTAS. Puoselėjančių aliejų pridėjimas padeda sustiprinti plauko stiebą ir išvengti lūžinėjimų. UV apsaugos priemonės apsaugo plaukus nuo saulės pažeidimų ir padeda kovoti su spalvos išblukimu, todėl plaukai atrodo sveiki ir gyvybingi.Naudojimas: Išplaukite plaukus šampūnu ir gerai nusunkite vandenį. Reikiamą kiekį kaukės paskirstykite ant plaukų ir palikite 10-15 minučių, tuomet plaukus kruopščiai išskalaukite bei išdžiovinkite kaip įprasta. Rekomenduojame procedūrą atlikti bent kartą per savaitę.

Peržiūrėta 28 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas