Ice power COLD GEL - šaldomasis gelis, 75ml | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Ice power COLD GEL - šaldomasis gelis, 75ml

Prekės ženklas: Ice Power

7,22€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Saugus skausmo malšinimas be vaistų. Tinkamas visai šeimai. Veiksmingosios medžiagos: mentolis ir etanolis.„Ice Power Cold Gel“ šaldomųjų gelių naudojimo būdai: Kaklo ir pečių skausmai Raumenų įtampa ir galvos skausmas Dėl raumenų įtampos patiriami nugaros skausmai Vaikų augimo skausmai Nervų sukeltas skausmas Atsigavimui po fizinio krūvio pagreitintiTrejopas „Ice Power“ šaldomojo gelio ir kremo ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Saugus skausmo malšinimas be vaistų. Tinkamas visai šeimai. Veiksmingosios medžiagos: mentolis ir etanolis.„Ice Power Cold Gel“ šaldomųjų gelių naudojimo būdai: Kaklo ir pečių skausmai Raumenų įtampa ir galvos skausmas Dėl raumenų įtampos patiriami nugaros skausmai Vaikų augimo skausmai Nervų sukeltas skausmas Atsigavimui po fizinio krūvio pagreitintiTrejopas „Ice Power“ šaldomojo gelio ir kremo poveikis raumenų skausmui:1. Vėsinimas „Ice Power Cold Gel“ sudėtyje yra optimalus mentolio ir etanolio kompleksas Šis unikalus kompleksas sumažina odos temperatūrą maždaug 5–7 laipsniais2. Skausmo valdymas Mažindama odos temperatūrą priemonė veikia skausmą juntančius neuronus ir skausmo procesus Odos temperatūros mažėjimas ir vėsinamasis poveikis aktyvina nervinių galūnių receptorius (TRPM8) Per šiuos termoreguliaciniam tipui priklausančius TRPM8 receptorius veikiamas signalų apie skausmą siuntimas ir skausmo pojūtis3. Kraujotaka Veikdamas vėsinamai „Ice Power Cold Gel“ sulėtina kraujotaką. O po 15 minučių kraujotaka pradeda greitėti. Dėl suaktyvėjusios kraujotakos atsipalaiduoja raumenys. Stimuliuojama kraujotaka skatina savigydos procesus ir gijimą.
Naudojimo būdas
Matomą kiekį „Ice Power Cold Gel“ paskirstykite ant skaudamos vietos. Tai darykite reguliariai 3–4 kartus per dieną, kol skausmas ir tempimas praeis. Leiskite geliui įsigerti, įtrinti nereikia.Gelis „Ice Power Cold Gel“ rekomenduojamas vyresniems nei 6 metų amžiaus vaikams. Gelį „Ice Power Cold Gel“ saugu naudoti nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi, taip pat krešėjimą mažinančius preparatus vartojantiems žmonėms. Venkite kontakto su akimis, gleivinėmis ir žaizdomis.

Peržiūrėta 86 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas