-11%
Kanapių arbata su melisomis Hempus, 20g, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

0 Atsiliepimai

Kanapių arbata su melisomis Hempus, 20g, N1

2,29€ 2,04€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata su melisomis pasižymi gaiviu ir švelniu skoniu. Melisų lapai gali padėti palaikyti nervų sistemos funkciją, mažinti gerklės ir ryklės sudirgimą. Puikiai tinka gerti prieš miegą arba po aktyvios veiklos.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo ...
Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata su melisomis pasižymi gaiviu ir švelniu skoniu. Melisų lapai gali padėti palaikyti nervų sistemos funkciją, mažinti gerklės ir ryklės sudirgimą. Puikiai tinka gerti prieš miegą arba po aktyvios veiklos.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo arbatos skonį ir kvapą.Sudedamosios dalys: džiovintų pluoštinių kanapių žiedai ir lapai 70%, melisos lapai 30%.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims.Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Peržiūrėta 15 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas